5 סיבות מובילות לשימוש ב React לפיתוח אתרים

אם טרם יצא לכם להכיר את שפת הפיתוח React – אתם וודאי תוהים למה מדובר בשפת פיתוח כל כך פופולארית, ולמה כדאי להשתמש בה לפיתוח יישומים. אם כן – במדריך זה נעשה עבורכם קצת סדר, וניתן לכם 5 סיבות מספיק טובות למה ה- React כל כך מוצלחת, ולמה כדאי לכם להשתמש בה עבור הפרויקטים שלכם:

שפת פיתוח גמישה ונוחה לשימוש

React היא שפת פיתוח גמישה להפליא – היא  מגיעה במבנה של ספריית קוד פתוח, וניתן להשתמש בה עם מגוון ענק של פלטפורמות לבניית יישומים שונים. אלו למשל חלק קטן מהיישומים שניתן לפתח באמצעותה:
▪  פיתוח מגוון רחב של רכיבים ליישומי אינטרנט, כמו כפתורים, טקסטים, תוויות, ועוד
▪ פיתוח אתרים סטטיים, או אתרי מציאות מדומה וחוויות 360 באמצעות שימוש בכלי פיתוח של React
▪  בניית אפליקציות לנייד, ועוד

מעניקה חווית פיתוח טובה ומוצלחת במיוחד

מפתחים וותיקים ומפתחים מתחילים כאחד מאוד מחבבים את ה- React, הודות לחוויות הפיתוח הטובה שהיא מעניקה להם. ממשק ה API של React מאוד פשוט ללמידה – יש בו מעט מאוד מושגים טכניים שצריך ללמוד, כולם פשוטים וקלילים למדי ללמידה ויישום, והודות לכלל התכונות הטובות שלה היא מאפשרת להתחיל בפיתוח באופן מידי, בלי להתעכב על אלמנטים מורכבים ומושגים מסובכים.

מהווה בסיס מושלם עבור פיתוחים לפלטפורמות הפייסבוק והאינסטגרם

אם אתם עובדים על פרויקטים של פיתוח יישומי פייסבוק או אינסטגרם, גם כאן React תעשה את עבודתה נאמנה עבורכם, שכן פייסבוק עושים שימוש ביותר מ 50 אלף רכיבי ריאקט בסביבת הפיתוח שלהם. משמעות הדבר – הפלטפורמה של פייסבוק סופר ידידותית לשימוש עם שפת הפיתוח הנ”ל, ופיתוח יישומי פייסבוק או אינסטגרם דרכה יעשו לכם את החיים סופר קלים, נוחים ופשוטים.

 

מקבלת תמיכה רחבה מאוד בקרב קהילות המפתחים

אתם אף פעם לא לבד, ותמיד יהיה לכם למי לפנות לייעוץ – הפופולאריות של React רק הולכת ומתעצמת עם השנים, ועד כה היא כבר צברה מאות אלפי תומכים בקהילות שונות ברחבי הרשת, כך שתמיד יהיה לכם עם מי לשתף ואל מי לפנות, בכל נושא.
האהדה אליה תפסה תאוצה גדולה גם מהצד העסקי, כאשר נכון לפברואר 2021, מעל 9000 חברות דיווחו שהן עושות בה שימוש במחלקות הפיתוח שלהן, והוכחה מספרית נוספת לפופולאריות שלה – לכלל פלטפורמות ה- NPM של React יש מיליוני הורדות ע”ב שבועי.

פשוטה וקלה לבדיקה

בדיקות של אלמנטים אשר עושים שימוש ב- React הרבה יותר פשוטות, ובקושי מצריכות משאבים. בדיקת ממשקי משתמש מבוססי UI למשל יצריכו תהליכי בדיקות מורכבות ואיטיות, לעומת ממשקים מבוססי React, שניתן לבדוק באמצעות שורת פקודה קצרה, שגם תייצר תוצאות באופן מהיר יותר, ואף ניתן יהיה להריץ באמצעותה מקבץ של בדיקות שונות בכל פעם. כלים מומלצים למשל שתוכלו להשתמש בהם כדי לכתוב מבחן תגובה: Mocha ,AVA,Jasmine Tape, QUnit  ועוד.

לסיכום

React הוא כלי מצוין ליצירת יישומים אינטראקטיביים לפלטפורמות סלולאריות, פלטפורמות אינטרנט, ופלטפורמות נוספות, וכמעט 90% מפיתוחי ה WEB עושים בה שימוש, כך שלא סתם הפופולאריות שלה והמעבר של חברות רבות להשתמש בה רק גוברות מיום ליום.
פיתוח באמצעות השפה הזו יכול לסייע לשפר את הביצועים שלכם בתור מפתחים, ובאופן כללי לסייע לשפר ביצועים ומהירות עבודה של צוותי פיתוח שלמים, וכתוצאה מכך גם להעצים את רווחי החברה כולה.

 

 

 

 

 

 

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן