מה זה Angular ולמי זה מתאים?

מתעניינים בקורס Angular מקצועי ומתלבטים האם זה מתאים לכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון. ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם אודות Angular, המסגרת של JavaScript הפופולרית. כאן תוכלו למצוא את כל המידע, החל ממה זה בכלל Angular, למה היא משמשת,  היתרונות של השימוש במסגרת, והכי חשוב – איפה כדאי לכם ללמוד קורס מקצועי שייתן לכם כלים מקצועיים ומוחשיים? המשיכו לקרוא ותגלו. 

מה זה Angular?

Angular היא מסגרת של JavaScript המשמשת מפתחים לבנות יישומי אינטרנט, שולחן עבודה ומובייל והיא מתוחזקת על ידי גוגל. Angular היא אחת ממסגרות הג’אווה סקריפט הפופולריות ביותר לבניית יישומי ווב. עם זאת, כאשר משתמשים בגרסאות Angular החדשות ביותר, מפתחים לא עובדים עם JavaScript, הם כותבים עם HTML ו-TypeScript – ערכת-על של JavaScript.

למה משמש Angular? 

המסגרת משמשת עבור מגוון רחב של יישומי אינטרנט ומובייל, אך היא יעילה במיוחד עבור פתרונות תוכנה מסוימים.

סוגי היישומים שאתם יכולים ליצור באמצעות Angular כוללים:

אפליקציות ארגוניות גדולות

Angular נמצא בשימוש נרחב ליצירת מערכות בקנה מידה גדול, העונות על הצרכים של ארגונים או חברות גדולות ולא על הצרכים של משתמש ספציפי. יישומים כאלה מסייעים בארגון זרימת העבודה בחברות ולנהל פעולות ספציפיות. דוגמאות למערכות אלו: CRM, ERP, פלטפורמות תשלומים, שיווק בדוא”ל, ניהול תוכן וכו’. 

יישומי עמוד בודד SPAs

יישומים אלה הם למעשה יישומים דינאמיים. המשמעות היא כאשר המשתמש בנווט ביישום, לא תתרחש טעינה מחודשת של העמוד. הנתונים מתקבלים ונשלחים חזרה כמו במערכת רגילה, אבל היישום לא צריך לטעון דפים חדשים מהשרת בכל פעם שמשתמש מבצע פעולה כלשהי בעמוד.

יישומי אינטרנט מתקדמים PWA

Angular PWA הוא פתרון ידידותי המאפשר לעשות שימוש בטכנולוגיות אינטרנט על מנת להפעיל יישומי סלולריים על פני פלטפורמות במצב לא מקוון. הסיבה העיקרית שמשתמשים אוהבים את PWAs היא שאין צורך להוריד את האפליקציה מהחנות, ניתן להשתמש בה באופן מיידי.

מהם יתרונות השימוש ב Angular?

Angular תומך ביישומי עמוד בודד והם סוג של יישומי ווב אשר טוענים דף HTML בודד, והדף מתעדכן באופן דינמי בהתאם לאינטראקציה של המשתמש עם היישום האינטרנטי. יישומי עמוד בודד, הידועים גם כ SPAs, יכולים לתקשר עם שרתי הקצה האחוריים מבלי לרענן את דף האינטרנט המלא, לצורך טעינת נתונים ביישום. 

 

SPAs מספקים חווית משתמש טובה יותר מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא אוהב לחכות יותר מדי זמן לטעינה מחדש של דף האינטרנט המלא. Angular תומכת בפיתוח SPAs, ולכן מאוד מומלץ ללמוד אותה.

להתמקצע רק בקורס Angular מקצועי

בפיתוח כמו בפיתוח, רק הניסיון קובע. לכן אנחנו ממליצים על קורס Angular מקצועי המשלב ניסיון מעשי באופן מובהק. אחד המודלים שאנחנו יותר אוהבים הוא מודל Extreme 70 של יניב ארד, המשלב בקורס שלו 70% מהזמן התנסות מעשית והשלמה של 3 פרויקטים עד גמר הקורס בהצלחה.

 

בסיום הלימודים יניב, אחד המפתחים והמנטורים המובילים בישראל, יעזור לכם לבנות את קורות החיים שלכם עם הדגשת הניסיון שצברתם, הוא יחשוף את קורות החיים שלכם עם אלפי קשרים עסקיים והמלצתו, תקבלו הכנה לראיונות עבודה בליווי צמוד עד הכניסה לתעשייה.

לסיום,

למסגרת Angular שימושים ויתרונות רבים המקנים למפתחים כלים והתמקצעות רחבה יותר. לתכנית הלימודים שתבחרו תהיה משמעות על ההתמקצעות שלכם, ועל הערך המוסף שתקבלו ולכן תבחרו את הקורס שיעניק לכם גם ניסיון לפני כניסתם לשוק ההייטק התובעני.

 

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן