מהו קורס React?

מבית היוצר של פלטפורמת פייסבוק, React היא למעשה ספריה של ג’אבה סקריפט אשר משמשת עבור בניית ממשקי משתמש. בעוד שפלטפורמת פייסבוק הלכה ונעשתה מאוד פופולארית ברחבי העולם במהלך השנים, כל מפתח WEB בימינו צריך להכיר את ספריית React הנפוצה.

ספריית React פותחת למפתחים את האפשרות לבנות יישומים אינטרנטיים גדולים. היישומים האלו משתמשים בנתונים לא מעטים, ונתונים אלו בעצם משתנים במשך הזמן, או יכולים להשתנות במשך הזמן. במהלך קורס React, אנחנו נלמד כיצד לבנות יישומים מהסוגים האלו, ונלמד כיצד לפתח אותם תוך כדי שהם משתמשים בנתונים שמשתנים ומבלי לטעון מחדש את הדף. בסופו של דבר, המטרה היא לבנות יישומים מהירים ופשוטים, וכאלו שגם ניתנים להרחבה.

קורס React עם יניב ארד – מבכירי מדריכי המפתחים בארץ

בקורס React עם יניב ארד, אנו נלמד ביחד איך לנצל בתבונה את הפיצ’רים העדכניים של הספרייה לבניית יישומים חכמים. כמו כן, אנו נעמיק בכל מה שקשור לניהול של המידע לאורך מחזור חיי הרכיב. אנו נבין כיצד עובד ניהול הזיכרון החכם באותם יישומים, מה שכל מפתח WEB צריך לדעת כאשר הוא ניגש לפיתוח יישומים גדולים.

זאת ועוד, אנחנו נעמיק ביחד בכל מה שקשור למימוש של יישומים כמו יישום Http, וכן גם נרחיב בנושא תקשורת בין פקדים. קורס React מרחיב בכל מה שנוגע לפיתוח של אפליקציות מבוססות, מה שנקרא Single Page Applications. לאחר שנעבור על הנושאים האלו, אנחנו נעמיק גם בכל מה שנוגע לפתרון שגיאות שונות במערכת.

קורס ריאקט מתאים לבעלי רקע בפיתוח WEB

במהלך הקורס עם יניב ארד, אנו נוגעים בנושאים משיקים וקרובים לתחום ה-REACT. מלבד הנושאים הקלאסיים שנלמדים ומועברים בקורס זה, אנחנו נעבור גם על טכנולוגיות לוויין קרובות לתחום ה-ריאקט. בכל פעם שנתחיל איזשהו נושא חדש בקורס, אנו נתחיל קודם כל עם רקע קצר.

את העברת הרקע אנו נלווה בעזרת סכמה טכנית על הלוח, כאשר תוך כדי אנחנו כבר נתחיל לכתוב קוד בקורס. חשוב לציין, אם אתם אינכם עם רקע פיתוחי כלשהוא, כבר בשלב הראשוני של הקורס אתם עשויים להתקשות. לכן כדאי להכיר את הקורס המזורז של יניב ארד לפיתוח מיומנויות WEB.

הדגמת סכמות טכניות ופתרון שלהם במהלך הקורס

לאחר סיום הקורס המזורז, תוכלו לגשת לשלב הבא של פיתוח מיומנויות הווב שלכם, קורס ריאקט. במהלך קורס ריאקט, יניב ארד מדגים סכמות טכניות על הלוח, תוך כדי שהוא עונה על שאלות הנשאלות על ידי הסטודנטים.

השלב הזה של הקורס הוא בדרך כלל בקצב מהיר, כ-5-15 דקות של הדגמה של הסכמה. לאחר מכן הסטודנטים מקבלים לידיהם את דף התרגילים שעליהם לפתור באותו הנושא. בעוד שבערך 80% מהתלמידים בדרך כלל מצליחים לפתור את רוב התרגילים ב20-30 דקות, לאחר זמן זה יניב ארד פותר את כלל התרגילים על הלוח מול הכיתה ובשילוב הסטודנטים. לאחר פתרון כלל התרגילים, הם מועלים לענן ייעודי שנוצר עבור אותו מחזור לימודי של קורס ריאקט.

סיוע וליווי צמוד מאת יניב ארד

גם לאחר סיום הקורס תוכלו עדיין לגשת לענן ולעבור על התרגילים שפתרתם בקורס. במהלך הקורס, יניב ארד יהיה בזמינות מלאה לסטודנטים הלומדים אותו, וגם לאחר סיום הקורס הסיוע והליווי של יניב אינם תמים. הסיוע של יניב ארד, לאחר סיום הקורס, יתבטא בכל שתקבלו סיוע במציאת העבודה הראשונה שלכם. כמו כן, תוכלו לייצר במהלך הקורס תיק עבודות אשר ישמש אתכם כאשר תנסו להיקלט באחת מהחברות המצליחות והמובילות.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן