מה תלמדו בקורס React ואיזה כישורים תקבלו?

מפתח והגיע הזמן שלך להתפתח ולרכוש כישורים חדשים? הגעת למקום הנכון. כשאנחנו מדברים על הייטק, אנחנו מדברים על מהירות, קצב מהיר, הכל משתנה ברגע. הכל סובב סביב חידוש, זמן, מהירות, אונליין. לכן גם אם סיימתם עכשיו לימודים או אם אתם נמצאים בתחום כבר שנים, כדאי שתדעו לעבוד עם כלי המאסט שלכם לעולם התכנות.

על react כבר בטוח שמעתם. הספרייה מבית פייסבוק שמשנה את חוקי המשחק בכל הקשור ביצירת יישומים ברשת. אז מה זה react, מה לומדים בקורס ואיזה קורס מומלץ לעשות – תגלו בהמשך.

מה זה React?

react היא ספריית javascript, יעילה וגמישה מבית היוצר של פייסבוק ואינסטגרם. ספרייה איכותית שמאפשרת ליצור מבנה נתונים בזיכרון שמחשב את השינויים הנדרשים.  במילים אחרות, היא מאפשרת ליצור יישומים המשתנים עם הזמן מבלי לטעון מחדש את הדף באופן מהיר, יעיל ופשוט.

היתרונות הבולטים של react הם הגמישות בכתיבת קוד, החיסכון בזמן והאפשרות להעתקת הקוד לכל טכנולוגיה. איך אתם תוכלו להנות מכל היתרונות האלה? באמצעות קורס React מקצועי ומקיף, הכולל את כל המידע וגם צבירת הניסיון הדרוש לעולם העבודה.

מה לומדים בקורס ריאקט?

עולם הפיתוח וההייטק הוא דינמי, מתקדם מהר, לא מחכה לאף אחד ומשאיר הרבה מאחור,  ולכן המתכנתים המבוקשים הם אלה שיש להם את סל הכלים הרחב ביותר. אם אתם בעולם הזה אתם מבינים את החשיבות של התפתחות הבלתי פוסקת.

בקורס תלמדו על המערכת react, איך לנהל את המידע לאורך מחזור חיי הרכיבים, איך וכיצד עובד ניהול זיכרון חכם וגם תתנסו בפיתוח אפליקציה ועוד.

הקורס מתאים למתכנתים עם ידע קודם של JavaScript, Html, Css. בעיקר לאנשים בשאיפה ללמוד ולגדול, להיות בכירים ולהוביל צוותים.

קורס React מבית יניב ארד

יניב ארד, אחד המדריכים והמנטורים המובילים בישראל בעולם הפיתוח מעביר לכם קורס במתכונת מתקדמת Extreme70, בשיטת בוטקאמפ אינטנסיבי במטרה לאפשר למפתחים לצבור כמה שיותר ניסיון כבר במהלך הקורס. הוא מציע למפתחי Front End עם ידע ב HTML ו Javascript קורס נרחב בהיקף של 32 שעות אקדמיות, ומכיל את כל המידע הדרוש לכם להתחלת עבודה מיידית באופן מקצועי יותר ויעיל יותר.

הכישורים שתקבלו מהקורס

כמו שכבר הבנתם, בקורס ריאקט תקבלו מידע תיאורטי לצד ניסיון מעשי מוכח בספרית react תוך השתלבות בעבודה בקבוצות קטנות וכתיבת קודים. בנוסף, תתמקצעו בפיתוח אפליקציות single page application, תרכשו מיומנויות שיחסכו לכם זמן בכתיבת קוד, ובעיקר תדעו לעבוד באופן יעיל יותר ומקצועי יותר.

אתם יכולים להיות בטוחים שריאקט תעזור לכם להשתלב בפרויקטים רבים ובמקומות עבודה.

הידע שתקבלו בקורס

הסילבוס המקיף בקורס של יניב ארד כולל בחלקו הראשון היכרות עם מגוון יכולות מתקדמות של ה Ecmascript, תכירו את הטכנולוגיות המרכיבות את סביבת הפיתוח, תיחשפו לאופן שילוב הריאקט בארכיטקטורת web מודרנית, תלמדו את הטכניקות לבניה בצורה חכמה ומעוצבת.

 

בחלקו השני של הקורס תיצרו בעצמכם את ההיררכיה של הפקדים ואת הטכניקות לתקשר ביניהם, תלמדו לתקשר מול השרת בצורה החכמה ביותר, תבינו כיצד לבנות יישום SPA וחווית משתמש, תדעו להטמיע את רכיבי הספרייה ביישום שלכם ועוד.

טיפ מיניב – רוצים ניסיון? תדאגו לצבור אותו

מלבד זה שיניב מאפשר למפתחים לצבור ניסיון כבר במהלך הקורס, הוא מציע להם לצבור ניסיון בעצמם. איך עושים את זה? מחפשים רעיון לפרויקט קטן תחילה, ולבצע אותו בליווי של איש פיתוח מנוסה. להתחיל בפרויקטים קטנים ולעלות רמה, לקחת שליטה על הקריירה.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן