קורס Node – למי מתאים ומה לומדים?

אלפי מפתחים ברחבי העולם משתמשים בפלטפורמת Node החזקה, מה שמאפשר פיתוח יישומי אינטרנט, יישומים ניידים, משומשת בקוד פתוח ועוד. אם גם אתם מעוניינים לרכוש את הידע והיכולות העדכניות ביותר בתחום פיתוח ה-WEB, השורות הבאות עבורכם.

אם אתם אנשי פיתוח ואינכם מקפידים להתעדכן בטכנולוגיות האחרונות והעדכניות ביותר, דעו לכם שאתם מפספסים עולם שלם. בסופו של דבר, חלק מלהיות איש פיתוח, זו הידיעה שתמיד צריך להמשיך להתקדם קדימה יחד עם הטכנולוגיות. תמיד צריך לרכוש מיומנויות חדשות, בדיוק כשם שהטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח ולהשתנות. קורס Node הוא קורס אשר נועד למטרת שדרוג יכולות הפיתוח שלכם בקוד פתוח, חופשי לחלוטין.

למה נועדה פלטפורמת JS.NODE?

בפלטפורמת ה- JS.NODE אפשר להשתמש בכדי לבנות את יישומי האינטרנט הנפוצים שאנחנו רואים אונליין, בין אם למטרות שיווקיות או לכל מטרה אחרת. תנאי הקדם של JS.NODE מחייבים את המתקבלים לקורס להיות בעלי רקע כלשהוא בתחום פיתוח ה-WEB, וחשוב גם שיהיה רקע מסוים ב-JAVA SCRIPT.

אם המיומנויות שלכם מעט חלודות, ניתן להירשם לקורס בנפרד אשר במהלכו נחדד ונשפר את יכולות פיתוח הווב שלכם. אם אכן יש לכם רקע בפיתוח ווב ובג'אבה סקריפט, אתם יכולים להירשם לקורס JS.NODE אשר נמשך 32 שעות אקדמיות (4 ימים).

האם ניתן להזמין קורס NODE בהזמנה אישית?

הקורסים מוזמנים בהזמנה אישית, כך שכל אחד ואחת יכולים להזמין קורס JS.NODE עם יניב ארד בשעות הנוחות ביותר. בשלב הראשון של הקורס נעבור על פלטפורמת NODE ועל NPM ECO SYSTEMS, מה שיוביל אותנו להכיר את המודול ואת מושגי היסוד בעולם ה-NODE.

אנחנו נעמיק בכל מה שקשור למרכיבי ה-ECO SYSTEMS שדרושים עבור הפיתוח והאירוח של שרתים בפלטפורמת NODE. כמו כן, נכיר את ההבדלים בין סביבת NODE לבין סביבות ממשקים אחרים. השלב השני של קורס NODE נקרא שלב ה-CREATING A WEB SERVER.

השלב השני של קורס NODE – מתכונת אקסטרים-70

בשלב זה אנחנו נלמד איך אפשר לנצל את פלטפורמת NODE עבור האירוח של יישומים בעולם הווב. אנחנו נעמיק במבנה של הפרויקטים, ברכיבים הנדרשים עבר הקמת הפרויקט, נממש שרתי WEB בפועל ועוד. כל זאת ויותר מכך, נבצע תוך כדי יישום.

יניב ארד הוא מייסד מתכונת 70EXTREME, המודל הנלמד בקורסים כמו NODE, FULL STACK ועוד. מתכונת אקסטרים-70 נוסדה בכדי לתת מענה נרחב לסטודנטים אשר מתקשים מלמידה תאורטית בלבד. אמנם הצגת שקופיות ומצגות היא חשובה, אין ספק, אבל חשוב יותר ללמוד תוך כדי עשייה, רק ככה צוברים ניסיון. שיטת 70EXTREME נלמדת בחברות וארגונים בארץ, ובאמצעות שיטה זה יניב ארד הכשיר אלפי מפתחים ברחבי הארץ ובמהלך 10 השנים האחרונות.

מה עוד נלמד בקורס NODE?

במהלך קורס NODE, אנחנו נכתוב קוד ונפתח יישומים, נכיר את המבנה של פלטפורמת NODE לעומק, נצבור שעות ניסיון ונבנה גם תיק עבודת אם יש צורך. אם אתם מרגישים שעולם פיתוח ה-ווב קורא לכם להתעדכן בו, זה כנראה בגלל שהעולם הזה לעולם לא מפסיק להתפתח, אז אתם צודקים, באמת הגיע הזמן לשדרג את יכולות הפיתוח שלכם.

אם אתם מוכנים להירשם לקורס NODE, אתם צריכים לקחת בחשבון שאנחנו הולכים לעבוד, ולא מעט. אנחנו נכתוב קוד, נאכל קוד, ננשום ונשתה קוד במהלך הקורס. הקורס מתאים מאוד לעצמאים אשר מעוניינים לקדם את עצמם ואת היכולות שלהם, אך גם לחברות וארגונים המעוניינים לפתח מקצועית את עובדיהם.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן