למי מתאים קורס Java Script?

כל עוד אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בשפות התכנות השונות, כנראה ששפת Java Script תהיה אחת השפות הראשונות שיהיה כדאי להתחיל איתן. שוקלים להירשם לקורס Java Script? המידע הבא עבורכם, הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

Java Script היא השפה שנמצאת בבסיסו של כמעט כל יישום אינטרנטי, מה שהופך אותה לשפת התכנות השלטת בימינו. אנו נמצא את שפת Java Script סקריפט באתרי אינטרנט וביישומים אינטרנטיים, באפליקציות ובמערכות מחשוב שונות ומגוונות. אם יש לכם רקע בפיתוח ואין לכם רקע ב- Java, הגיע הזמן לשנות את המצב ולהתקדם קדימה עם הטכנולוגיה. ואם אתם אין לכם רקע בפיתוח בכלל, Java Script זו שפה מעולה להתחיל איתה את המסע שלכם בעולם התכנות והקוד.

מה חשוב לדעת על Java Script?

Java Script היא שפת התכנות שנמצאת בבסיסו של האינטרנט ומניעה אותו. מצד ממשק המשתמש, שפת Java היא נדבך מרכזי בכל מה שקשור לספריות UI מתקדמות. והן מצד השרת, שם נמצא את שפת Java Script  במנועים כמו מנוע ה Node.JS. בפועל, שפת Java Script נמצאת כמעט בכל אחד משלבי פיתוח היישומים האינטרנטיים.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס הנ”ל של Java Script, אתם כנראה מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בעולם שפות התכנות. ובכן, בחרתם שפה מצוינת להתחיל איתה. מאחר ששפת Java היא כל כך אוניברסלית, גלובלית ונמצאת בבסיסו של (כמעט) כל יישום אינטרנטי, יהיה צורך להעמיק בקורס מהסוג הזה. במילים אחרות, הקורסים של Java Script עשויים להיות ארוכים ובעלי נפח לימודי משמעותי. אמה-מה, לא לכולנו יש את כל הזמן שבעולם בכדי לשלב קורס Java Script יחד עם הלו”ז ושגרת היום-יום שלנו.

לימודי Java Script לאנשים עסוקים במיוחד

בדיוק בגלל סיבה זו, יניב ארד, מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל, פיתח את השיטה הנקראת 70EXTREME. שיטה זו היא מודל לימודי, מעין מתכונת לימודים מהירה ויעילה. במספר מפגשים מצומצם, אך אינטנסיבי, תוכלו ללמוד את אחת משפות התכנות הכי פופולאריות ומבוקשות בעולם.

בואו נגיד ככה, אם אתם מעוניינים להתקדם בעולם הטכנולוגיה ולהתקבל לעבודות משמעותיות, שפת Java Script היא סוג של תנאי קבלה ראשונה לרוב החברות הגדולות בתעשיית ההייטק. ומאחר שלא לכולנו יש המון זמן בכדי ללמוד שפת Java Script מראשיתה ועד העמקה בה, מתכונת אקסטרים70 היא המתכנת המומלצת למי שהזמן לעיתים דוחק בו ואין לו זמן לשלב קורס טכנולוגי בלוח הזמנים שלו.

כיצד בנויה מתכונת 70EXTREME?

מתכונת אקסטרים 70 שנוסדה על ידי יניב ארד, היא מתכונת הכוללת המון יישום בשטח ובפועל. אתם תכתבו קוד לארוחת בוקר, תנשמו קוד כל היום, תשתו קוד בארוחת הצוהריים ותאכל קינוח קוד בארוחת הערב. בקיצור ולעניין, מתכונת אקטסטרים70 דוגלת בעשייה, עשייה ושוב פעם – עשייה. יחד עם יניב ארד, שזמינותו אליכם תהיה כמעט 7\24, אתם תעברו בקורס על תחביר שפת ה-Java Script, תעבדו על מבני נתונים מורכבים, תשתמשו בפונקציות מתקדמות, תשלבו HTML בעבודתכם, תעבדו עם ספריות כמו JQUERY, תלמדו מבוא ל-FRAMEWORKS ועוד.

פרויקט גמר, תיק עבודות וליווי צמוד של מנטור טכנולוגי בכיר 

כיאה למתכונת אקסטרים70, הקורס של Java Script מועבר כמו מעבדה מתקדמת לכל דבר ואינטנסיבית, שבה הסטודנטים יכולים לצבור ניסיון-מעשי מקסימאלי. זאת, באמצעות התרגול האינטנסיבי והמרובה שכולל גם פרויקט גמר. את פרויקט הגמר שלכם תוכלו להזין בתיק העבודות שלכם, מה שיסייע לכם כנראה למצוא עבודה במקומות נחשקים. ובכדי לוודא שתיקלטו נכון במשרה הראשונה שלכם, קורס Java Script עם יניב ארד יכלול גם את הליווי המקצועי של יניב עד קליטתכם במקום העבודה הראשון שלכם.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן