למה עדיף מנטור אישי ללימודי קורס Full Stack?

קורס Full Stack הוא אחד מהקורסים הכי מקיפים בתחום זה של פיתוח WEB, תחום שמחולל ממש מהפכות בשנים האחרונות. בואו נבין מי הוא מנטור אישי, מה היא מכללה טכנולוגית והיכן כדאי ללמוד פיתוח WEB. הנה כל המידע שצריך כאשר מעוניינים לשדרג את יכולות פיתוח ה-WEB.

אם רוצים לדבר על ההגדרה הקלאסית של “מנטור”, הרי שהמנטור האישי הוא מישהו שמדריך, תומך ומסייע במהלך העשייה המקצועית של התלמיד. מנטור טכנולוגי אישי עוזר לסטודנט לפתח את נקודות החוזק שלו או שלה, בכך שהוא מדגים כיצד להציב מטרות. וזו המהות של קורס FULL STACK בהנחיית יניב ארד, אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בישראל. במהלך קורס פול סטאק עם יניב, אנו נלמד כיצד להשיג את אותם יעדים שאנחנו מציבים לעצמנו, לא משנה כמה קוד נצטרך לכתוב כדי לעשות זאת. בפועל, רק תרגול מוביל להפנמה.

מה אני חייבת לדעת כשאני מחפשת מנטור טכנולוגי אישי?

אחד מהדברים החשובים ביותר עבור כל מי שמחפש מנטור טכנולוגי אישי הוא: להיות מודע למה שהוא רוצה להרוויח מהקשר ומיחסי הגומלין עם המנטור. לדוגמה, אם אתם מחפשים מנטור כמומחה לפיתוח WEB, יהיה כדאי לבדוק אם המנטור יכול לסייע לכם במציאת עבודה נחשקת בתחום הנ”ל. אם כן, בהחלט הרווחתם.

בשוק פיתוח ה-WEB הנוכחי, חשוב שיהיה לכם לא רק רזומה כתוב היטב, אלא גם תיק עבודות מוצלח. קורות חיים הם הדרך שבה המעסיקים מגלים את הכישורים שלכם, אך גם באמצעות סקירת תיק העבודות שלכם. מעסיקים רוצים כיום לדעת שהמועמדים יוכלו להפגין את כישורי פיתוח ה-WEB העדכניים ביותר. וכמו כן, תיק העבודות צריך גם הוא להדגים את יכולות הפיתוח העדכניות בתחום.

קורס FULL STACK כולל בניית תיק עבודות

בסיום קורס FULL STACK עם יניב ארד, אתם תסיימו עם תיק עבודות שהוא שווה ערך למספר חודשי ניסיון בתחום פיתוח ה-WEB. זה מספיק כדי לעבור ראיון עבודה. תוכלו להדגים ולהראות את הידע שלכם באמצעות תיק עבודתכם, שיניב מסייע בכל שלב ושלב של יצירתו.

עכשיו תשאלו את עצמכם: האם מכללה טכנולוגית תספק לכם את כל התמיכה והליווי האלו? התשובה היא כנראה לא, אבל בכל זאת נציין שאכן יש גם מכללות טכנולוגיות שמסייעות במציאת עבודה ראשונה בתחום. עד כמה יהיה חשוב למכללה לסייע לכם? כנראה שפחות ממה שיהיה חשוב למנטור אישי, זו דעתנו.

קורס פול סטאק (FULL STACK) במתכונת 70EXTREME

לאחר שהבנו את ההבדלים המהותיים בין מכללה טכנולוגית לבין מנטור טכנולוגי אישי, בואו נדבר על מתכונת הלימוד עצמה. אתם מוזמנים להכיר את מתכונת 70EXTREME, אחת מהמתכונות האינטנסיביות שקיימות. אל-חשש, לא מדובר במשהו מפחיד, פשוט בשיטת לימוד שכוללת כתיבת קוד החל מהרגע הראשון של תחילת קורס FULL STACK. יש לציין, המתכונת מזורזת ומכשירה אתכם להיות מפתחי פול סטאק תוך 12 שבועות בלבד. מעוניינים בפרטים נוספים? צריכים ליווי, תמיכה וסיוע מלא עד מציאת העבודה שלכם בתחום פיתוח ה-WEB? צרו קשר עם יניב ארד, אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-ווב בישראל, וקבלו מידע נוסף.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן