למה כדאי ללמוד קורס Full Stack מקצועי?

אחת מן המשרות המבוקשות ביותר בשנים האחרונות בתחום הפיתוח בהייטק הוא משרת הFull Stack. מפתח פול סטאק הוא מפתח בעל ניסיון רב הן בצד שירות והן בצד לקוח.

עולם התכנות מתפתח משנה לשנה ואנו רואים כי מתכנתים לצד לא מעט חברות הייטק מבינים את הצורך להישאר תמיד בקדמת הבמה, להעשיר את הידע ולהפוך להיות יותר טובים.

קורס Full Stack ייעודי יכול לעזור לכם להוציא את המקסימום מעצמכם – ריכזנו עבורכם מספר יתרונות ונקודות שיחדדו לכם למה זו הבחירה הנכונה עבורכם.

מה תלמדו בקורס Full Stack?

עולם הפיתוח הוא אחד העולמות הדינאמיים, הטכנולוגיים והמשתנים ביותר. מי שיישאר בקדמת הבמה הוא המתכנת ששואף ללמוד ללמוד ולהעמיק את הידע בכל תחומי התכנות. אין זה משנה אם אתה מגיע מתחום התכנות או לא, תמיד יש לאן להתפתח וללמוד. מפתח בעל ידע בפרונט אנד יכול ללמוד קצת על הבק אנד, ומפתח בק אנד יכול קצת ללמוד על תהליכים אל מול צד לקוח.

בקורס פול סטאק אתם מקבלים מעטפת מלאה בכל הקשור ללימודי צד שרת ולקוח ולומדים בין היתר:

  • עבודה עם מסדי נתונים ייעודיים
  • למידה של שפות תכנות (Html, CSS, Java Script, Python, PHP, Ruby ועוד)
  • למידה מקיפה של פיתוח backend עם דגש על פיתוח js יחד עם סביבות עבודה רלוונטית (Node.Js  לדוגמא)
  • למידה של Front End עם דגש על חווית משתמש ופיתוח בReact לצד Angular.

כניסה אל אחד התחומים היוקרתיים בהייטק

אפשר להגיד כי מטבע האדם אף אחד לא רוצה להישאר מאחור, מהניסיון שלנו אנשי תכנות הם אנשים מאוד תובעניים המחפשים פתרון בנרות לכל דבר ותמיד רוצים להיות בקדמת הבמה. כשאנחנו מדברים על מפתח פול סטאק, אנו מדברים על כניסה לאחד התחומים היוקרתיים ביותר בהייטק מאחר ומדובר במפתח “כולבויניק” לכל דבר אשר יכול לעבוד בלא מעט זירות. כמו כן, מדובר באחד התפקידים הבכירים ביותר בעולם הפיתוח(אגב, גם השכר בהתאם).

HR בחברת הייטק: “על כל מפתח Full Stack אחד יש עשרות חברות שרבות”

מחיפוש קטן בנתונים בלינקדאין יחד עם שיחות עם אנשי גיוס מובילים בתחום ההייטק אנו למדים כי על כל מפתח Full Stack אחד בודד ישנם עשרות חברות אשר מעוניינות לצרף אותו לשורותיהן. עולם ההיי-טק הוא גלובלי ולכן לא מעט מן ההצעות מתקבלות גם בשוק האירופאי והאמריקאי כעבודה מהבית יחד עם תנאים לא פחות מזוהרים. 

 

משיחה עם HR של חברת הייטק מובילה אנו למדים כי כל החברות עושות כל שביכולתן על מנת להבטיח את המועמד בחברתם – אלו יכולים להיות בדמות משכורות גבוהות, מענקי חתימה, משכורת 13 ו14 ושאר תנאים סוציאליים אחרים.

קורס Full Stack מקצועי: איפה הכי כדאי להתמקצע?

אתם אנשים טכנולוגיים מטבעכם ואנחנו מאמינים כי מחיפוש קטן בגוגל הגעתם ללא מעט תוצאות של מכללות, אוניברסיטאות ושאר בעלי מקצוע אשר מספקים קורסי פול סטאק לקהל הרחב. אנו מאמינים כי אחת הגישות הטובות ביותר להעביר קורס פול סטאק הוא דרך מתכונת בוטקאמפ ייעודית בה תתרגלו קוד כמה שיותר וברגעים הכי לא שגרתיים במיוחד.

 

אחד הקורסים המומלצים ביותר לפול-סטאק במתכונת בוטקאמפ הוא של יניב ארד – הקורס מציע מתכונת למידה שונה וייחודית יחד עם שיטת “Extreme70” הייחודית אשר תפקידה לשלב בין טכניקה, פרקטיקה לצבירת ניסיון ככל האפשר עד לשלב הגמר.

 

מעוניינים בפרטים נוספים? למידע אודות קורס Full Stack מבית יניב ארד לחצו כאן

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן