Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

072-3944399

הבינה המלאכותית בעולם המודרני

עבור רבים מאתנו, צמד המילים ״בינה מלאכותית״ יזכיר את הסרט בעל אותו השם של הבמאי עטור הפרסים סטיבן שפילברג. אך למעשה, ״בינה מלאכותית״ או בשמה השני ״אינטליגנציה מלאכותית״, היא ענף שמשתייך לעולם מדעי המחשב ומתארת את העיסוק והיכולת לתכנת מחשבים באופן כזה שיפעלו על פי מודל המוח האנושי, כלומר על פי הבינה האנושית. 

״לגרום למכונה להתנהג בדרך שהייתה נחשבת לאינטליגנטית לו האדם התנהג כך״

הציטוט הזה מגיע מפיו של המדען היהודי אמריקני מרווין מינסקי, שהיה אחד מאבות תחום הבינה המלאכותית וזכה בעיטורים ופרסים רבים. למעשה, הבינה המלאכותית לוקחת את המוח האנושי ומשכללת את היכולות שלו, בוחנת את הגבולות שלו ומביאה אותו לשחקים חדשים. ללא צל של ספק, הבינה המלאכותית היא המקום אליו העתיד שלנו הולך. 

הבינה המלאכותית בעולם המודרני

הבינה המלאכותית הוא מדע חדשני ומרתק בו משתמשים בתחומים שונים ומגוונים:

 • יחידות צבאיות
 • קלינאיות שפה ותקשורת
 • דיסציפלינות הנדסיות 
 • בתי חולים
 • תוכנות ומשחקים
 • ועוד ועוד!

 

הישגי הבינה המלאכותית

תחום הבינה המלאכותית מתקדם ללא הרף והגיע להישגים מרשימים:

 • מחשב ששיחק שחמט ניצח את גארי קספרוב (אלוף העולם בשחמט במשך חמש עשרה שנים רצופות)
 • הבנת כתב יד בידי ובעיני מחשב
 • הישגים מצוינים בתחום הרובוטיקה
 • פיתוח של מנוע חיפוש על ידי ה-ק.ג.ב שממיין באופן אוטומטי מיליוני דפים
 • עיבוד שפה טבעית
 • ועוד ועוד!

 

חשיבות הבינה המלאכותית

העולם שלנו מתקדם בכל יום בצעדי ענק אל עבר טכנולוגיות מתוחכמות ביותר. אם ברצונכם למצוא מקצוע שיישאר רלוונטי לנצח, שהעבודה בו לא רק שאינה נגמרת אלא גם מרתקת ומאתגרת ביותר, אתם חייבים להתחיל להתעניין בעולם הבינה המלאכותית!

קורס Machine Learning

קורס ״לימוד מכונה״ הוא סדרת שיעורים מרתקת על אחד מהתחומים החדשניים ביותר בעולמות הבינה המלאכותית. זהו קורס שמהווה יסוד מרכזי בהבנה של מהי הבינה המלאכותית: איך נגרום למחשב לפעול ולעבוד באופן עצמאי ממש כמו בני אדם? איך נעשה זאת מבלי הצורך בלתכנת אותם? אלו שאלות מרתקות שעומדות במרכזו של הקורס.

מהלך הקורס

במהלך הקורס יתבצעו אנליזות מעמיקות וניתוחים דקדקניים של מידע קודם, שיאפשרו למתנסים בו לזהות דפוסים ותבניות ועל בסיסן לחזות ולבנות דפוסי התנהגות עתידיים. הקורס כולל את שלל היסודות של לימוד המכונה: נתחיל בתיאוריות ויישומים מחיי היום יום ונגיע עד לזיהוי אלגוריתמים מתוחכמים ומודלים מתקדמים. במהלך הקורס מתקיים תרגול מהוקצע ומקסימלי, כך שלמעשה כל אחד מבוגרי הקורס מסיים אותו עם צבירת ניסיון אמתי ורלוונטי בתחום!

עוד לא נרשמתם? למה את מחכים!

קורס ״לימוד מכונה״ הוא עמוד תווך מרכזי בתוך עולם הבינה המלאכותית בפרט ועולם ההייטק בכלל. אם ברצונכם להשתלב בתחום ההייטק בתפקידי מפתח, זהו הקורס המושלם בשבילכם!

אולי תאהב/י גם:

תפקידו של הנדסאי תוכנה

ענף ההייטק הישראלי זקוק לעובדים רבים, ולמרות תקופת הקורונה חברות רבות ממשיכות לגייס עובדים למגוון תפקידים, בעיקר תפקידי פיתוח תוכנה, שדרוג מערכות קיימות, בדיקות תוכנה

קרא עוד »

קורס Flutter

אחד האתגרים המרכזיים בארגוני מחשוב הוא לשכור קודם כל את המתכנתים הטובים ביותר ולאחר מכן גם לייצר בנצ'מרק של הידע לכלל המתכנתים סביב השירותים המוצעים

קרא עוד »

Python – לא להאקרים בלבד

אדם מן השורה, שאינו מגיע מעולם המחשבים, אם נתקל אי פעם בשם Python, סביר להניח שזה קרה בהקשר של פעילות האקרים, אלא שאנשי מחשבים שחיים

קרא עוד »

הכשרה לעולם ההייטק

בעוד שחלקנו מתרחקים ממחשבים וטכנולוגיה כמו מאש, חלקנו האחר נושמים טכנולוגיות והייטק, גאדג'טים ומחשוב בכללי. אם אתם נמנים בין האנשים שמתעוררים בשביל טכנולוגיה, השורות הבאות

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן