למה לבחור בקורס ג’אווה מתקדם

ג’אווה היא אחת משפות התכנות המעניינות שיש לעולם התכנות להציע, היא מאפשרת למתכנת לבצע פעולות רבות, בקלות רבה ביחס לשפות אחרות, במיוחד c  ו-c++ ואין זה פלא שהיא אחת משפות התכנות הכי פופולאריות בתעשיית ההייטק בישראל, לכן קורס Advanced Java הוא רעיון טוב למי שרוצה לקדם את יכולות התכנות שלו.

מה לומדים בקורס Advanced Java 

בקורס המתקדם מועברים תכנים רבים שלא מועברים בקורסים בסיסיים ללימוד השפה, לאור העובדה שלרוב מי שעוברים את הקורסים הללו הם אנשים שלא התעסקו רבות בתכנות באופן כללי ובג’אווה באופן ספציפי הקורס מתרכז בנושאים הבסיסיים ביותר שנדרשים לתכנות בשפה.

אולם ג’אווה היא שפה עשירה במיוחד שמכילה כמות גדולה של מאפיינים ואפשרויות שלא ניתן להעביר למתכנתים חדשים שלא התנסו עדיין בכתיבת קוד ברמה מספקת.

במהלך הקורס יועברו תכנים בנושאים רבים כמו, שמהווים למעשה את העקרונות המסדרים של השפה כמו עקרון התכנות מונחה העצמים, וכן יועברו במהלך הקורס כלים רבים שישפרו את העבודה של המתכנת, ייעלו אותה ויאפשרו לו לכתוב קוד טוב ומהיר יותר.

בנוסף בין תכני הקורס ניתן למצוא תכנים על בניית פונקציות גנריות, שאלו פונקציות שיכולות לטפל בכמה טיפוסים שונים מבלי לדעת מראש באיזה סוג טיפוס מדובר, למשל ניתן לבצע פונקציה אחד תשע למיין רשימה של מספרים, רשימה של שמות וגם רשימה של אובייקטים שאתם תצרו במחלקה עצמאית שלכם. 

בנוסף התלמידים יפיקו ידע רב בכל הקשור לאיך מעצבים בצורה נכונה תוכנה, כך שהיא תהיה מתאימה באופן אופטימלי ללקוח שמבקש אותה ובצורה שתענה על כל הדרישות שלו. 

לעיצוב יש חישוב אדירה בכל הנוגע לצורה שבה היא תעבוד ולאופן שבו ייעשה בה שימוש, כאשר עיצוב טוב יכול להפוך תוכנה קשה ומסובכת, לכתיבה ולתפעול לתוכנה פשוטה באופן יחסי שיהיה קל להסביר עליה ולתפעל אותה. 

בנוסף לאורך השיעורים התלמידים ילמדו ויתנסו בכתיבת תוכנות שיעשו שימוש בתכנות פונקציונלי, תוכנת spring וברעיונות נוספים שיעשירו את יכולות התכנות של התלמיד.

למה לבחור בקורס ג’אווה מתקדם

שפת ג’אווה היא אחת השפות הכי פופלאריות בקרב מתכנתים ובקרב חברות ההייטק בהן הם עובדים, הקורס המתקדם של יניב ארד מאפשר לתלמידים להרחיב את הידע שלהם בשפה ולסגל לעצמם עקרונות נכונים שיעזרו להם לכתוב קוד אלגנטי, מהיר וחף מטעויות. 

מי שכבר הספיק לתכנת קצת בשפה יוכל לספוג המון ידע שימושי והכרחי, שישדרג את יכולות התכנות שלו והוא מומלץ למי שכר מתכנת בג’אווה באופן תדיר ולאורך שנים וגם לאנשים שעוד לא עשו שימוש מרובה בשפה אבל התנסו בה מספר פעמים.

איפה כדאי לקחת קורס ג’אווה מתקדם?

אחד ממוסדות הלימוד המומלצים ביותר הוא בית התוכנה של יניב ארד שעובד בשיטה ייחודית שמאפשרת לרכז את הקורס בשבוע אחד שבמהלכו התלמידים מקבלים את כל הידע הדרוש להם ובנוסף הם מתנסים באופן מעשי בעקרונות שנלמדו. 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן