Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

על בינה מלאכותית ועל הענף ה-AI

ענף ההייטק ומדעי המחשב הוא עולם גדול ונרחב מאוד. אחד הנושאים המעניינים ביותר הוא נושא הבינה המלאכותית. ענף זה במדעי המחשב מתעסק ביכולת של מחשב להתנהג ולפעול ממש כמו הבינה של בני האדם.
נושא זה עוסק ביכולת שלנו בני אדם ליצור ממכונה מוח של בן אדם שיבצע פעולות שאנחנו בני האדם עושים כמו למשל לשחק שח מט.

עם השנים חברות רבות הבינו שהבינה המלאכותית היא העתיד של העולם אם נרצה ואם לא נרצה ולכן, המון חברות גדלות החלו לעבוד ענף זה במדעי המחשב.  בכדי שנוכל לייצור פעולות בתוך הבינה המלאכותית נצטרך לדעת לכתות אלגוריתמים וקודים אשר אלה מומרים לשפת התוכנה ובכך יוצרים פעולות מדהימות ומרתקות.

ביקוש ענף בינה מלאכותית

ענף זה התפתח מאוד בשנים האחרונות והמודעות אליו עלתה רבות. ההבנה והידיעה שענף זה הוא עתיד מרחיק לכת ושבלי ענף זה העולם כמעט ולא יתקדם. לכן, הביקוש למתכנתי בינה מלאכותית הוא ביקוש נורא גבוה. חברות הייטק רבות מחפשות מתכנתים אשר יודעים לגרום למכונה לעשות פעולות של בני אדם ובכלל לתכנת מכונה לדבר מדהים. (עוד על קורס בינה מלאכותית)

בעקבות הביקוש הרב למתכנתי בינה במידה ואתם תעברו קורס בנושא ותלמדו לתכנת מכונה למוח אנושי הכמות דלתות שתיפתח בפניכן היא כל כך גדולה שלא תדעו במה לבחור. חברות ההייטק נלחמות בשיניים ביניהם כדי לקחת את מתכנתי הבינה החדשים והטובים ביותר.

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לאלו אשר רוצים להיכנס לעולם ההייטק ולהרגיש שהם שווים הרבה מאוד. כמו שאמרנו קודם מתכנתי בינה נחטפים במהירות רבה בשוק העבודה והכמות האפשרויות שנפתחות בפניהם נורא גדולה. כך שקורס זה הוא המפתח בשבילכם. בנוסף לכך, הקורס מתאים לאלו אשר אוהבים לתכנת מחשבים ולהתעסק בקודים, אלגוריתמים ופונקציות.

נדרש ממי שרוצה לעבור את הקורס לחשוב מחוץ לקופסא, יצירתיות, נחישות, סבלנות ואהבת התכנות.
יתרה מזאת, אם עברתם כבר מספר קורסים בתכנות או שאתם  סתם רוצים להעשיר את הידע שלכם זה המקום בשבילכם.

למה ללמוד בינה מלאכותית

כפי שציינו קודם בעזרת קורס זה תוכלו להיכנס לשוק העבודה בעולם ההייטק בקלות רבה. ענף זה לא הולך להיעלם מהעולם בשנים הקרובות כיוון שככל הנראה העולם שלנו רק הולך מתפתח ומתקדם להיות עולם טכני ברובו.

אחד מההישגים של ענף זה הוא תכנות מכונה לשחק שח מט. שח מט הוא משחק חשיבתי ומאתגר ביותר. המשחק והחוקים קשים יחסית גם לבני אדם ותכנות המכונה לשחק ואף לנצח בני אדם בשח מט גרמו לעולם להבין שענף זה עשוי להשתדרג, להתפתח ואף לעזור לנו רבות בעתיד.

מקומות בהן משתמשים בבינה מלאכותית

כמעט ואי אפשר למנות את כל המקומות בהן משתמשים בבינה אך רוב המקומות הינם:

  • בתי חולים
  • ניבוי תנועה כגון GPS
  • רשתות חברתיות כגון פייסבוק אשר מזהה פנים של חברים שלנו
  • מנועי חיפוש בגוגל אשר מקפיצים לנו הודעות על נושאים שאנו עשויים לאהוב ולהתעניין
  • עוזר אישי וירטואלי או בשם שכולנו מכירים סירי

לסיכום,
העולם המודרני שלנו הולך מתפתח ונהיה מיום ליום יותר טכנולוגי. הקורס ילמד אתכם כל כך הרבה דברים מעניין ומטורפים שלא חשבתם שתוכלו לעשות בעזרת מחשב ובנוסף לזה יגרום לכם לאתגר את עצמכם ולפתח את החשיבה שלכם.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן