Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס אוטומציה: הרבה מעבר לכתיבת קוד

קורס אוטומציה במרכז ההדרכה של יניב ארד מלמד אתכם לחשוב כמו מפתחי אוטומציה. בתכנית לימודים שיטתית תלמדו את הכישורים הדרושים, תקבלו את התמיכה המקצועית הטובה ביותר בארץ, ויהיו לכם את הכלים המתאימים להתקדם לעבר הקריירה שאתם חולמים עליה. אז בואו נתחיל.

בכיתות קטנות של 12 משתתפים, תלמדו להתמודד עם אתגרים אמיתיים ולקבל את התמיכה המתאימה של המומחה בתחום. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? בהחלט. קורס אוטומציה של יניב ארד מציע תכנית לימודים ממוקדת לאנשים שרוצים ללמוד איך לפתח אוטומציה ולהתחיל לעסוק בתחום.

יסודות אוטומציה

גם אם אתם חדשים באוטומציה, הקורס ייתן לכם סקירה מקיפה של אוטומציה חכמה ויאפשר לכם להתנהל בתחום בביטחון שאפשר לרכוש רק עם הידע הנכון על יישום, אסטרטגיה, השוק, הכלכלה, האתגרים של RPA ואוטומציה קוגניטיבית.

וזה מה שמחכה לכם בקורס

יניב ארד ידוע בגישה של אפס ויתורים לכל תלמיד, שזה אומר שאין סיכוי שתסיימו את הקורס כשיש אפילו חלק קטן מהחומר שלא לגמרי נהיר לכם. בין היתר, זה מה שמצפה לכם במהלך קורס אוטומציה:

יחס אישי לכל תלמיד

השיעורים מתקיימים בכיתה של לא יותר מ-12 משתתפים. במהלך הקורס תלמדו לכתוב שורות קוד ולשפר אותה בהתמדה.

יניב ארד מלווה אתכם באופן אישי בתהליך ודוחף אתכם עד למימוש מלוא יכולותיכם. הגישה אישית והיחס הוא של אחד על אחד, למרות שהכיתה מלאה.

תרגילים מעשיים של העולם האמיתי

קורס אוטומציה אפשר ללמוד רק באמצעות כמה שיותר תרגילים שמדמים את העבודה בעולם האמיתי. במהלך הקורס תלמדו לכתוב קודים רבים עד שתוכלו לפתח אוטומציה מלאה לכל מוצר.

המאפיינים העיקריים בקורסים של יניב ארד הם החלק המעשי של הקורסים, ושפע התרגילים שמובילים ללמידת תכנות נכון.

גישה למאגרי ידע מקצועיים

יניב ארד לא מאמין בהרצאות ארוכות עם מילים מסובכות, וגם לא במצגות שמלמדות תוכנה. החומר הנלמד מבוסס על גישה למאגרי ידע מקצועיים, והלמידה מתרחשת בקבוצות קטנות.

הכנה להשתלבות בתחום

יש אינספור משרות פנויות שמחכות למפתחי אוטומציה טובים, והמשרות האלה מחכות גם לכם כשתסיימו קורס אוטומציה. ההכשרה בקורסים של יניב ארד מתמקדת יותר בחומר המעשי ופחות בחומר התיאורטי.

עד לסיום הקורס, תהיו מוכנים להשתלב בתחום ולמצוא את המשרה המתאימה למטרות הקריירה שלכם.

מתחילת הקורס ועד סיומו: המטרה היא לצאת אל העולם האמיתי כשאתם חמושים בידע הנכון

כי במרכז ההדרכות של יניב ארד מאמינים בהעצמת התלמידים עם ידע. קורס אוטומציה, כמו כל הקורסים האחרים במרכז, זמינים לכל מי שרוצה ללמוד יותר על תעשיית הפיתוח בכלל ועל אוטומציה בפרט.

הקורס מועבר על ידי יניב ארד, המדריך והמנטור המיומן בארץ. זהו הקורס היחיד שמועבר במתכונת של Extreme70, ומאפשר לכם לצבור ניסיון עשיר בתחום. מעבר לליווי האישי שתקבלו במהלך השיעורים, התמיכה המוצעת זמינה לתלמידים מסביב לשעון, כי המטרה העיקרית של יניב היא שתצאו מהקורס כשיש לכם את כל הידע והכלים המעשיים להתנהלות בתחום.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן