Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

קורס אוטומציה לבדיקות QA

הקשר בין עולם הפיתוח לבין עולם בקרת האיכות דומה ליחסים שבין סופר לעורך ספרותי, מבחינת החלת המיומנות המקצועית שמאפשרת יצירת מוצר איכותי. קורס אוטומציה לבדיקות QA, כולל את יסודות התכנות, ולמידת שפת התכנות ג'אווה, ברמה שתשמש אתכם היטב בעתיד, אם תחליטו להפוך לבודקי תכנה.

קורס אוטומציה לבדיקות QA במרכז ההדרכות של יניב ארד, מלמד בדיקות תכנה אוטומטית וידנית, ונושאים נוספים שנחשבים למבוקשים ביותר היום בתעשייה.

בואו נדבר על המטרות שלכם

האם אתם בודקים ידניים? מנסים להחליף קריירה בתעשיית התוכנה? רוצים להיכנס לתחום פיתוח אוטומציה?

אם אתם חולמים, למשל, על מעבר ממשרה של מהנדס אבטחת איכות ידני, עמדה טכנית שכמעט ולא עוסקת בקידוד בפועל, למצב של בדיקה אוטומטית, שתאפשר לכם לתכנת בסלניום ובג'אווה מדי יום, קורס אוטומציה לבדיקות QA צריך להיות ממוקם בראש רשימת מטרות הקריירה שלכם.

כי הגיע הזמן להכיר בתעשייה המשתנה, שלא לומר להיות חלק ממנה

אם אתם חלק מתעשיית בדיקות תוכנה מאז שה-dot.com הראשון נחת על כדור הארץ, ובמשך רוב שנות הקריירה שלכם זה בעיקר מה שעשיתם, יכול להיות שהגיע הזמן להתקדם. כך, למשל, עם הזנת דרישות המוצר ועיצוב ממשק המשתמש למקרי בדיקה, תבצעו בדיקות ידניות, תוך שימוש בכלים שבהם הלקוחות שלכם משתמשים: מקלדת, עכבר או אצבעות על מסכי מגע.

בדיקות ידניות הן השיטות הטובות ביותר לבדיקות תפקודים חדשים לגמרי, אז אם המחשבה על ביצוע בדיקה למקרה מסוים גורמת לכם לחרוק שיניים, אתם מועמדים מצוינים ללימוד קורס אוטומציה לבדיקות QA.

פעם, מיכון חבילת בדיקות דפדפן הייתה תהליך יקר

חברות שהיו מעוניינות לבצע בדיקות דפדפן אוטומטיות רכשו חבילות יקרות, אבל המצב הזה השתנה עם הפופולריזציה של סלניום WebDriver, וספריית קוד פתוח וחופשי שניתן להשתמש בה עם ג'אווה, Python או רובי.

ספריה זו מדמה שימוש בהקשה על לחצנים, הזנת טקסט לתיבות טקסט, ובחירת אלמנטים אינטרנטיים.

עכשיו בואו נדבר במונחים של הזדמנויות

קורס אוטומציה לבדיקות QA נערך בכיתות קטנות של עד 12 משתתפים, עם מנטור שמלווה אתכם באופן אישי במהלך השיעורים וזמין גם בתום הקורס, ובעיקר עם שפע של תרגילים מעשיים שיכינו אתכם לקראת עבודה מעשית בעולם האמיתי.

הפרויקט שתעבדו עליו במהלך הקורס יעשיר את תיק ההתמחויות שלכם ותוכלו ליישם את הידע כשתמצאו את המשרה שחלמתם עליה.

בשורה התחתונה, אתם יכולים לשנות את החיים המקצועיים שלכם

קורס אוטומציה לבדיקות QA מתאים לאנשים שמבקשים להשיג התמחות מקיפה ושלמה בעולם התכנות. המטרה היא ללמוד את הכלים בסיסיים ויסודות התכנות כך שניתן יהיה לגבש דעה מוצקה לגבי כיוון התעסוקה הרצוי.

במילים אחרות, במקום להיות צוות נפרד, בודקי תוכנה משתלבים באופן מלא עם צוותי פיתוח, בסביבות עבודה נחשקות, ועם משרות בתנאים מעולים שמחכות גם לכם.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן