Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

072-3944399

קורס פייתון מתקדם אפשרי רק במקום הנכון ועם המניעים הנכונים

פייתון היא שפת תכנות חשובה שכל מפתח צריך לדעת. מתכנתים רבים משתמשים בשפה זו כדי לבנות אתרים, ליצור אלגוריתמים של למידה ולבצע משימות חשובות אחרות. אבל ניסיון ללמוד קורס פייתון מתקדם יכול להיראות מרתיע, מתסכל וקשה, במיוחד אם אתם לא בטוחים מה מצפה לכם במהלך הקורס, או חשוב מכך, איפה ללמוד.

אחד הדברים המובילים לתסכול רב אצל מפתחים שרוצים ללמוד קורס פייתון מתקדם, הוא עד כמה כל משאבי הלמידה הם גנריים. הם רוצים ללמוד כיצד ליצור אתרי אינטרנט באמצעות פייתון, אבל נראה כאילו כל משאב למידה כרוך בהשקעת חודשיים ארוכים ומשעממים בתחביר של פייתון לפני שניתן יהיה אפילו לחשוב על ביצוע עבודה מעניינת.

חוסר התאמה זה הופך את לימוד קורס פייתון מתקדם למפחיד מדי עבור מפתחים רבים, והם דוחים את הלימודים במשך חודשים. הם לוקחים כמה שיעורים במדריכים מקוונים ואז מפסיקים.

מתכנתים רבים מבטלים את הקושי ומבטיחים שהחומר ממש קל

אבל אפילו כמה שורות קוד פשוטות לכאורה יכולות להיות מבלבלות להפליא. לדוגמא, למה מוטבעת שורה אחת? מה זה Django.http? למה יש דברים בסוגריים? הבנת איך הכול משתלב כשאתם לא יודעים הרבה על פייתון, יכולה להיות מורכבת מאוד.

הבעיה היא שאתם צריכים להבין את אבני הבניין של שפת הפייתון כדי לבנות רכיבים מעניינים. אם אינכם יודעים לכתוב קוד ליצירת תצוגה, לא תוכלו באמת ליצור אתר דינמי.

קורס פייתון מתקדם בהדרכת יניב ארד, מנטור בכיר ללימודי שפות תכנות, ומנהל מרכז הדרכה, מאפשר לכם ללמוד את כל התחביר של פייתון, ולהתמחות במה שאתם באמת רוצים לעשות: ניתוח נתונים, בניית אתרים, או למידת מבני נתוני פייתון כגון רשימות ו-tuple.

אין צורך לטפס על "סלעים משעממים" כדי להגיע לארץ הדברים המעניינים. זאת לא הדרך היחידה ללמוד פייתון!

קורס פייתון מתקדם במרכז ההדרכות של יניב אחרד ממזג את לימוד היסודות עם בניית דברים מעניינים.

מבחינה מסוימת, אתם פונים ישר לפסגה, לאחר שלומדים את היסודות באמצעות שפע תרגילים מעשיים בכיתות לימוד קטנות, במסגרת boot camp, ואז מתחילים מיד ליצור דברים שמעניינים אתכם.

הבנת המניעים ללמוד קורס פייתון מתקדם

לפני שתצללו ללימוד קורס פייתון מתקדם, כדאי שתשאלו את עצמכם למה אתם רוצים ללמוד את התחום. הסיבה לכך היא שזה הולך להיות מסע מורכב, ובלי מספיק מוטיבציה, כנראה שלא תצליחו לעבור את הקורס. אל תטעו, גם כשאתם מדלגים על "סלעים משעממים" למידת פייתון עדיין מאתגרת. במילים אחרות: הרבה יותר קל ללמוד משהו כשיש לכם סיבה ללמוד.

הבנת המניעים תעזור לכם להמשיך את הקורס עד הסיום, במסלול שיביא אתכם לשם ללא שעמום. אתם לא צריכים להבין פרויקט מדויק, רק תחום כללי שאתם מעוניינים בו כשאתם מתכוננים ללמוד פייתון.

בחרו אזור שאתם מעוניינים בו, כגון:

  • מדעי נתונים או למידת מכונות.
  • אפליקציות סלולריות.
  • אתרי אינטרנט.
  • משחקים.
  • חומרה, חיישנים או רובוטים.
  • תסריטים לאוטומציה של העבודה שלכם.

אולי תאהב/י גם:

תפקידו של הנדסאי תוכנה

ענף ההייטק הישראלי זקוק לעובדים רבים, ולמרות תקופת הקורונה חברות רבות ממשיכות לגייס עובדים למגוון תפקידים, בעיקר תפקידי פיתוח תוכנה, שדרוג מערכות קיימות, בדיקות תוכנה

קרא עוד »

קורס Flutter

אחד האתגרים המרכזיים בארגוני מחשוב הוא לשכור קודם כל את המתכנתים הטובים ביותר ולאחר מכן גם לייצר בנצ'מרק של הידע לכלל המתכנתים סביב השירותים המוצעים

קרא עוד »

Python – לא להאקרים בלבד

אדם מן השורה, שאינו מגיע מעולם המחשבים, אם נתקל אי פעם בשם Python, סביר להניח שזה קרה בהקשר של פעילות האקרים, אלא שאנשי מחשבים שחיים

קרא עוד »

הכשרה לעולם ההייטק

בעוד שחלקנו מתרחקים ממחשבים וטכנולוגיה כמו מאש, חלקנו האחר נושמים טכנולוגיות והייטק, גאדג'טים ומחשוב בכללי. אם אתם נמנים בין האנשים שמתעוררים בשביל טכנולוגיה, השורות הבאות

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן