קורס פיתוח Advanced Python

במודל Extreme70

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד

בואו לשמוע עוד

מתעניינים בקורס פיתוח Advanced Python? השאירו פרטים עכשיו:

תודה!

072-3944399

מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח עם ליווי אישי וצמוד בואו לשמוע עוד מתעניינים בקורס פיתוח Advanced Python? השאירו פרטים עכשיו: שם אימייל טלפון 072-3944399 קורס פייתון זה נלמד ומועבר ע”י יניב ארד, בכיר מרצי ומדריכי פיתוח התוכנה בארץ בכלל ופיתוח ב Python בפרט. יניב שימש כמדריך ומנטור עבור אלפי אנשי פיתוח תוכנה בכלמעלה מ 500 קורסים שהעביר במרוצת השנים. הקורסים מועברים במתכונת ייחודית בעולם פיתוח התוכנה, מתכונת בשם Extreme70 המהווה למעשה תוכנית Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי אמיתי בעולמות ה Python
תמונת פורטרט של יניב ארד
קודים

טכנולוג. מדריך. מנטור.
רק אל תקרא לי מכללה...

שמי יניב ארד, מבכירי המדריכים והמנטורים הטכנולוגיים בארץ, עם למעלה מ-650 קורסי פיתוח תוכנה ו-7000 בוגרים שהוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.

בתור איש פיתוח, איני מאמין במצגות ללימוד תוכנה, ולכן המשתתפים בקורס עוברים Bootcamp אמיתי בקבוצות קטנות, בו כותבים המון (!!) קוד וצוברים נסיון מעשי תוך כדי הקורס. את כל המשתתפים אני מלווה גם מעבר לשעות ההדרכה יד ביד עד הסיום המוצלח. לא אוותר להם ולא – עליהם.

7000 בוגרים, 150 חברות...
ואלו רק חלק מהן

״כולם שיבחו את הקורס. היה מעולה ״

אסף

מנהל הדרכה - אינטל

״יניב מרצה הבית..שנים אנחנו עובדים איתו״

ורד

מנהלת הדרכה – Ness

״אני כל כך שמחה שהכרנו! מעכשיו – כל הקורסים מבחינתי מעבירה לך!״

מירב

מנהלת הדרכה – הבנק הבינלאומי

״המשתתפים אומרים שאתה המדריך הטוב ביותר שהיה להם. ואם גם אני הצלחתי להבין את השיעור – אז זה אומר המון״

לירון

מנהלת הדרכה - סלקום

בין לקוחותיי:

הכשרה מעולה מתחילה בתכנון מדויק

השלבים להכשרת אנשי הפיתוח בארגון

אז מה אומרים הבוגרים שהשתלבו בתעשייה?

קורס פייתון מתקדם – מה לומדים בו?

בקורס Python זה נכסה מגוון גדול של נושאים מתקדמים בשפת הפיתוח הפופולארית בעולם. החל מ Deep Dive בנושאי ה Obejct Oriented, דרך פונקציות מתקדמות, מבני נתונים מתקדמים, תכנות אסינכרוני, שימוש נכון ב Multithreading, עבודה עם Unit Test, וסקירת Design Patterns שימושיים. כמוב כן, נלמד לתקשר מול מקורות מידע שונים ונסקור Frameworks מתקדמים ומשלימים.

נושאי הקורס

במודול זה נכיר יכולות ושימושים מתקדמים בפונקציות : החל ממימוש תכנות אסינכרוני דרך Callback Functions, דרך פונקציות אנונימיות ו Lambda Expressions, יישומים שונים של Functional Programming, מימוש Iterators ועוד.

במודול זה נלמד לעבוד מול מקורות מידע שונים : החל מקבצים בפורמטים שונים כגון XML וJSON, דרך עבודה מול שירותים מרוחקים מבוססים REST API, ועד עבודה מול מדדי נתונים רלציוניים ו NoSQL( כגון MongoDB)

במודול זה נכסה לעומק את כל יסודות תכנות מונחה העצמים : Encapsulation, Inheritance ו Polymorphism. מבין לעומק את מחזור החיים וניהול הזכרון, נלמד לממש Magic Functions נפוצים ולעבוד נכון עם משתנים ופונקציות סטטיות.

במודול זה נלמד לממש בצורה יעיליה תכנות מקבילי (Multithreading). נלמד צורות שונות לממש Threads, כיצד לסנכרן ביניהם, וכיצד להימנע מבעיות צפויות כגון נעילות, זליגת זכרון ועוד.

במודול זה נכסה מספר נושאים מתקדמים, כגון עבודה עם Iterators ו Generators, טכניקות ל Data Persistence ועוד.

במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה. נסקור את מרכיבי כל התהליך (3 השכבות), נכיר את המודולים הייעודיים, נלמד לממש תהליכים חצי אוטומטיים ולהפיק דוחות.

במודול זה נלמד את השימושים והמימושים של ה Design Pattrens המובילים בשפה. נבין  אילו צרכים ובעיות הם פותרים לנו, מה האתגרים במימושם ואת היתרונות והחסרונות שלהם.

במודול זה נלמד לפתח אפליקציות עם ממשק משתמש גרפי ! נבין את הקונספט של ״ריצה מבוססת ארועים״, נלמד לפתח אפליקציה עם מרכיבים ויזואליים שונים ולהריץ אותה על המחשב האישי.

+ הצג את כל הנושאים

תנאי קדם

מפתחים עם לפחות שנה נסיון בפיתוח בשפת פייתון.

משך הקורס

24 שעות אקדמיות (3 ימים)

הקורס הקרוב

קורס בהזמנה אישית. צרו קשר לפרטים נוספים.

קורסים נוספים

קורס C++

קורס זה הינו הקורס הפרקטי והמתקדם בארץ לפיתוח בשפת C++, מהשפות הנפוצות ביותר בתחום פיתוח תוכנה בכלל ופיתוח RT/Embeded ומערכות בקרה בפרט. הקורס מקיף מאוד ומכיל נושאים רבים…

קורס אוטומציה

תהליך אוטומציה בבדיקות הוא שימוש בתוכנות וכלים (מלבד התוכנה שנבדקת) לבדיקת תוכנה. תהליך זה מאפשר לנו לפתח תסריטי בדיקות, להריצם, להשוות לתוצאות המצופות ולקבל דו״ח מסכם של רצוי מול מצוי…

קורס Python

Python היא משפות ה Script הפופולאריות ביותר, ובטח הותיקה והעשירה ביותר. נלמד את כל אבני השפה הנפוצה הזאת.
נכסה נושאים החל מההתקנה, סוגי נתונים ויצירת משתנים, קלט ופלט, קבלת החלטות וחזרה, איטרטורים, עבודה עם פונקציות ומבני נתונים מתקדמים.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן