קדימה אל תחכו, התקשרו : 072-3944399

חפש קורס:

צור קשר


  python

  קורס פיתוח Advanced Python במודל Extreme70

  מועבר ע"י המדריך המנוסה בארץ לקורסי פיתוח

  עם ליווי ותמיכה 24/7

   

  קורס פייתון מתקדם

   

  מועבר על ידי המנטור והמדריך המנוסה בארץ – יניב ארד 
  קורס פייתון היחידי המועבר במתכונת Extreme70 לצבירת נסיון מקסימלי במהלך הקורס תוך ליווי ותמיכה 24/7! 

   

   

  קורס פייתון זה נלמד ומועבר ע"י יניב ארד, 

  בכיר מרצי ומדריכי פיתוח התוכנה בארץ בכלל ופיתוח ב Python בפרט. 

  יניב שימש כמדריך ומנטור עבור אלפי אנשי פיתוח תוכנה בכלמעלה 

  מ 500 קורסים שהעביר במרוצת השנים. 

  הקורסים מועברים במתכונת ייחודית בעולם פיתוח התוכנה, מתכונת בשם Extreme70 המהווה למעשה תוכנית Bootcamp לצבירת נסיון מקסימלי אמיתי בעולמות ה Python .

   

  צבירת נסיון תעשייתי במהלך הקורס

  ליווי צמוד ומנטורינג במהלך בקורס ואחריו

  קבוצות לימוד עד 12 משתתפים

  גישה למאגרי הידע המקצועיים

  קורס פייתון מתקדם – מה לומדים בו ?

  בקורס Python זה נכסה מגוון גדול של נושאים מתקדמים בשפת הפיתוח הפופולארית בעולם. החל מ Deep Dive בנושאי ה Obejct Oriented, דרך פונקציות מתקדמות, מבני נתונים מתקדמים, תכנות אסינכרוני, שימוש נכון ב Multithreading, עבודה עם Unit Test, וסקירת Design Patterns שימושיים. כמוב כן, נלמד לתקשר מול מקורות מידע שונים ונסקור Frameworks מתקדמים ומשלימים.

  יניב ארד

  יניב ארד הוא המדריך המוביל והמנוסה בארץ לקורסי פיתוח . למעלה מ 6000 מפתחים הוכשרו במתכונת Extreme70 הפרקטית בארץ ללימודי פיתוח תוכנה.
  יניב, שכמנהל פיתוח ראיין בוגרי קורסים רבים, התאכזב מאוד מרמתם המקצועית.
  יניב, שאינו מאמין במצגות ללימוד תוכנה, מעביר את המשתתפים Bootcamp  אמיתי בקבוצות קטנות,  
  בו תכתבו המון(!!) קוד ותצברו נסיון מעשי תוך כדי הקורס. יניב יהיה המנטור שלכם וילווה אתכם יד ביד עד הסיום המוצלח. לא יוותר לכם ולא – עליכם. 

  man

  פרטים נוספים

  בקורס Python זה נכסה מגוון גדול של נושאים מתקדמים בשפת הפיתוח הפופולארית בעולם. החל מ Deep Dive בנושאי ה Obejct Oriented, דרך פונקציות מתקדמות, מבני נתונים מתקדמים, תכנות אסינכרוני, שימוש נכון ב Multithreading, עבודה עם Unit Test, וסקירת Design Patterns שימושיים. כמוב כן, נלמד לתקשר מול מקורות מידע שונים ונסקור Frameworks מתקדמים ומשלימים.

  24 שעות אקדמיות ( 3 ימים ) 

  מפתחים עם לפחות שנה נסיון בפיתוח בשפת פייתון 

  להלן תיאור המודולים לקורס פייתון

  1. Advanced Functions

  במודול זה נכיר יכולות ושימושים מתקדמים בפונקציות : החל ממימוש תכנות אסינכרוני דרך Callback Functions, דרך פונקציות אנונימיות ו Lambda Expressions, יישומים שונים של Functional Programming, מימוש Iterators ועוד.

  2. Access Data Sources

  במודול זה נלמד לעבוד מול מקורות מידע שונים : החל מקבצים בפורמטים שונים כגון XML וJSON, דרך עבודה מול שירותים מרוחקים מבוססים REST API, ועד עבודה מול מדדי נתונים רלציוניים ו NoSQL( כגון MongoDB)

  3. Object Oriented Deep Dive

  במודול זה נכסה לעומק את כל יסודות תכנות מונחה העצמים : Encapsulation, Inheritance ו Polymorphism. מבין לעומק את מחזור החיים וניהול הזכרון, נלמד לממש Magic Functions נפוצים ולעבוד נכון עם משתנים ופונקציות סטטיות.

  4. Multithreading

  במודול זה נלמד לממש בצורה יעיליה תכנות מקבילי (Multithreading). נלמד צורות שונות לממש Threads, כיצד לסנכרן ביניהם, וכיצד להימנע מבעיות צפויות כגון נעילות, זליגת זכרון ועוד.

  5. Selected Topics

  במודול זה נכסה מספר נושאים מתקדמים, כגון עבודה עם Iterators ו Generators, טכניקות ל Data Persistence ועוד.

  6. Unit Test

  במודול זה נלמד לממש בדיקות יחידה. נסקור את מרכיבי כל התהליך (3 השכבות), נכיר את המודולים הייעודיים, נלמד לממש תהליכים חצי אוטומטיים ולהפיק דוחות.

  7. Design Patterns

  במודול זה נלמד את השימושים והמימושים של ה Design Pattrens המובילים בשפה. נבין  אילו צרכים ובעיות הם פותרים לנו, מה האתגרים במימושם ואת היתרונות והחסרונות שלהם.

   8. GUI Programming

  במודול זה נלמד לפתח אפליקציות עם ממשק משתמש גרפי ! נבין את הקונספט של ״ריצה מבוססת ארועים״, נלמד לפתח אפליקציה עם מרכיבים ויזואליים שונים ולהריץ אותה על המחשב האישי.

  הקורסים הקרובים

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל