קורס Flutter – פיתוח WEB ומובייל בעידן החדש

איך נראה תהליך הפיתוח של קוד אתר אצלכם בארגון? האם אתם כותבים את שורות הקוד באופן מילולי או שאתם נעזרים בפלטפורמת פיתוח ייעודית, שמקלה מאוד, מדייקת מאוד ומזרזת מאוד את תהליך הפיתוח? אפשר להניח שעם כלי הפיתוח הקיימים היום, אתם לבטח מתחברים יותר לאפשרות השנייה, אבל האם אתם משתמשים בפלטפורמת הפיתוח הנכונה? פלטפורמת Flutter מבית גוגל היא ללא ספק הפלטפורמה העדכנית ביותר, הנוחה ביותר והיעילה ביותר לפיתוח ווב ומובייל בסטנדרטים, שהם לא רק הגבוהים ביותר, אלא גם ההכרחיים בעידן שבו רכיב חוויית המשתמש UX הוא מפתח מרכזי להצלחה ויעילות הפיתוח לא פחות. אם עוד לא שילבתם את הפלטפורמה בארגון, אתם רוצים כבר עכשיו להזמין קורס Flutter לכל צוות הפיתוח בארגון ובשורות הבאות נסביר לכם איך לעשות זאת.

 

מסלולי הכשרה ארגונית

כדי להעניק לאנשי צוות הפיתוח שלכם את ההזדמנות להשלים קורס Flutter, יש לכם שתי דרכים מרכזיות בהן תוכלו לנקוט. פעם אחת, תוכלו לשלוח את אנשי הפיתוח להשלמת לימודי הקורס, בכל פעם איש פיתוח אחר. גישה זו לוקחת בחשבון את הצורך להמשיך בפעילות הפיתוח בארגון ולכן משחררת בכל פעם איש פיתוח אחד בזמן שיתר צוות הפיתוח ממשיך בעבודה השוטפת. פעם שניה, תוכלו לשלוח את כל צוות הפיתוח להשלמת קורס Flutter במסלול ארגוני מזורז, מהלך שאותו תוכלו לבצע בשתי פעימות, על מנת לעמוד באותה מטרה של המשך עבודה שוטפת על ידי חלק מהצוות, בזמן שהחלק האחר עובר את הקורס. מסלולי הכשרה ארגונית הם מסלולים במציעים יתרונות משמעותיים, שאותם נפרט מיד ולכן נחשבים למסלולים העדיפים, לבטח אם ברצונכם ליצור בנצ’מרק אחיד לרוחב צוות הארגון בכל הקשור למעגלי הידע בארגון.

 

מסלול מזורז בהתאמה אישית

שני היתרונות המשמעותיים ביותר בהשלמת קורס Flutter במסלול הארגוני הם זמן ההכשרה ויכולת ההתאמה האישית. למעשה, במסגרת מסלול זה אתם סוגרים את הקורס עבור צוות הפיתוח שלכם בלבד, ללא משתתפים חיצוניים נוספים. במצב זה יש לכם את האפשרות להתאים את הסילבוס של הקורס באופן אישי לצרכים שלכם ולדגשים השונים, שחשובים לכם יותר מאחרים במסגרת תהליכי הפיתוח בארגון. מעבר לכך, ניהול הקורס בצורה מרוכזת, מאפשר להעביר את הקורס בצורה יעילה הרבה יותר ובכלל זה הכנת המשתתפים לפני תחילת הקורס עם חומרים מקדימים אותם יקבלו המשתתפים לפני תחילת הקורס על מנת ליצור נקודת פתיחה אחידה בקרב כלל המשתתפים, תמיכה וליווי מסביב לשעון לאורך כל ימי הקורס וכמובן אפשרויות העשרה בהמשך, לאחר סיום הקורס. מודל זה של לימוד מאפשר לקצר מאוד את הקורס עד כדי עשרות שעות בודדות, אותן ניתן לרכז בפחות משבוע לימודים אחד. מסלולים אלה מוצעים לא רק במסגרת קורס Flutter, אלא גם בנושאי לימוד אחרים בעולם התכנות, אלא שהמסלול עצמו זמין רק במוסדות לימוד נבחרים, שאכן יודעים להתאים את עצמם לעבודה מול ארגוני פיתוח ובתי תוכנה.

 

היכן ניתן להשלים את המסלול הארגוני של קורס Flutter?

המסלול הארגוני להכשרות בענף התוכנה הוא מסלול שמוצע על ידי קומץ מוסדות לימוד בתחום זה. מודל זה של לימוד דורש יכולות גבוהות מאוד של מוסד הלימוד, יכולת התאמה של הקורס לכל ארגון וכמובן סגל מרצים ברמה הגבוהה ביותר, שאכן יכולים להוסיף ערך משמעותי לאנשי פיתוח שבעצמם כבר מחזיקים ברקע מקצועי. זאת אומרת, שכדי למצוא את מוסדות הלימוד יהיה עליכם לערוך חיפוש אינטנסיבי סביב קורס Flutter לארגונים, אבל מרגע שמצאתם אחד, אתם יכולים להיות כבר די בטוחים שמצאתם מוסד לימודים מקצועי ובעל יכולות, שבהחלט יכול למלא את המשימה שלשמה אתם זקוקים לו. מה שכן, מומלץ מאוד לתכנן את המהלך היטב על מנת להבטיח מינימום השפעה על פעילות הפיתוח השוטפת של הארגון וגזירת מקסימום ערך מהקורס עבור אנשי הפיתוח. את הקורס הזה נכון לכוון לתקופות שפל בפעילות הפיתוח בארגון וכמובן חשוב לפלח את צוות הארגון ולשחרר צוותים מצומצמים להשלמת הקורס למשך מספר ימים וחזרתם לעבודה, כך שרצף העבודה בארגון יוכל להימשך. קורס Flutter הוא קורס חובה לכל ארגון פיתוח ובית תוכנה בתחום הפיתוח הוובי והמובייל וכעת אתם גם מכירים את הפתרון המתאים ביותר כדי לאמץ את הפלטפורמה אל תוך פעילות הארגון בצורה הטובה והמהירה ביותר.

 

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן