קורס Machine Learning

קורס Machine Learning בהנחיית יניב ארד, הוא אחד מהקורסים שהולכים ונעשים יותר ויותר פופולאריים, במיוחד בשנים האחרונות עם התקדמות תחום הבינה המלאכותית. קורס Machine Learning נקרא גם קורס לימוד מכונה, והוא מהווה נדבך חשוב בתחום ה-AI.

בפועל, ללא התחום של לימוד מכונה, תחום ה-AI לא היה באמת יכול להתקדם ולהתפתח עם השנים. תחום לימוד המכונה מתמקד בבניית מערכות ממוחשבות אשר בסופו של דבר אמורות לעבוד באופן עצמאי לחלוטין. מערכות המחשוב האלו מתבססות על איסוף של מידע בכמויות אדירות מהעבר, מה שמסייע להן לצפות התנהגויות עתידיות.

מה הוא תחום ה-Machine Learning?

בפועל, לימוד המכונה הוא אחד מאבני היסוד של תחום ה-AI, והוא נלמד באופנים שונים. אם יש לכם זמן ואתם מעוניינים לפרוס את משך הלימודים, אתם יכולים למצוא מכללות טכנולוגיות שמלמדות בלימודי ערב את תחום לימוד המכונה.

אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום בזריזות ויש לכם את הרקע המתאים (כבר נציין מה תנאי הקבלה לקורס), יש לכם את האפשרות של הרשמה במתכונת אקסטרים 70. מתכונת 70EXTREME היא מודל לימודי אשר ייסד יניב ארד, אחד מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בארץ.

מתכונת 70EXTREME שאומצה על ידי חברות טכנולוגיות גדולות

את השיטה אימצו חברות גדולות בתעשיית ההייטק, ארגונים ועוד. מתכונת אקסטרים 70 מאפשרת לרכז את כלל החומרים החשובים הנלמדים במסגרת קורס Machine Learning . משך הקורס הוא מספר מצומצם של מפגשים, 40 שעות אקדמיות (5 ימים).

אמנם זה מאוד מרוכז ואינטנסיבי, אבל זו בדיוק הדרך שבה מאמין יניב ארד, מנטור וטכנולוג עם שנים של ניסיון בתחום הפיתוח, תכנות, קוד ועוד. במהלך הקורס, אתם תזכו להנות מזמינות מלאה ותמיכה אישית, ליווי מקצועי וכל הסיוע שרק תצטרכו מיניב.

פרויקט גמר בסיום קורס Machine Learning

כיאה למתכונת האקסטרים 70, בסיום קורס Machine Learning אתם תוכלו לקבל לידיכם את פרויקט הגמר שיצרתם. פרויקט הגמר עשוי לשמש אתכם בהמשך דרככם המקצועית, כאשר תחליטו שאתם מחפשים עבודה באחת מהחברות הגדולות בארץ.

בין אם אתם מתעניינים בקורס למטרות התפתחות אישיות או למטרת התפתחות מקצועית בארגון בו אתם עובדים, תוכלו להפיק תועלת אדירה בלימוד הקורס של ML. הקורס נועד עבור מי שמגיע עם רקע מתאים, שאלו הם בעצם תנאי הקבלה לקורס ML.

תנאי הקבלה לקורס ML

תנאי הקבלה הם אנשי מקצוע (או בעלי רקע לימודי) שמגיעים מהתחומים של PYTHON, פיתוח ותכנות, DATA ועוד. אם אין לכם את רקע הפיתוח והתכנות המתאימים, אבל כן יש לכם איזשהו רקע בפיתוח ותכנות, אתם יכולים להירשם לקורס שיצמצם לכם פערים מסוימים.

ניתן להירשם למשל לקורסים כמו מבוא לטכנולוגיות פיתוח WEB, מה שיסייע לכם להבין לעומק קורסים כמו קורס Machine Learning. חשוב לציין, משך הקורס הוא קצר ואינטנסיבי, מה שמחייב את הסטודנטים לעמוד בקצב לימודים מהיר ויעיל.

קורס ML במתכונת ייחודית עם יניב ארד

במהלך הקורס אנחנו נפתור סכמות טכניות ביחד, ואחר כך אתם תפתרו תרגילים שונים בעצמכם. כמו כן, אנחנו נכתוב קוד וננשום אותו, נאכל קוד ונשתה אותו בארוחת הערב. ובמילים אחרות, אנחנו נכתוב המון קוד ונתעסק הרבה בעשייה בפועל.

לא תמצאו אצל יניב ארד שקופיות ומצגות ארוכות, אבל כן תמצאו שעות יישומיות במהלך הקורס, במהלכן תוציאו לפועל את הידע שאתם רוכשים במהלך הקורס. מתכונת אקסטרים70 היא מודל לימוד המאפשר לצבור ניסיון רב בפועל, תוך כדי הקורס עצמו של ML.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן