קורס Machine Learning – להישאר תמיד מעודכנים

תחום הבינה המלאכותית הולך ומתפתח בשנים האחרונות מה שמוביל רבים וטובים כמוכם להירשם לקורסים כמו קורס Machine Learning. הקורס כולל הקניית ידע באחד מהתחומים המרכזיים כיום בעולם הבינה המלאכותית, תחום ה-AI. הקורס מועבר על ידי יניב ארד, מבכירי מדריכי הפיתוח, התכנות ופיתוח ה-WEB בישראל.

קורס Machine Learning הולך ונעשה יותר פופולארי בשנים האחרונות, מאחד שתחום האם שלו, בינה מלאכותית, מהווה את אחד הנדבכים החשובים בטכנולוגיה של 2021. זה לא סוד שהעולם כבר כמה שנים הולך יותר ויותר לכיוון של אוטומציה, מה שעם הזמן הוליד, בין היתר, את תחום הבינה המלאכותית. ובכדי לחדד את דברינו, רק נציין כי קורס אוטומציה אינו דומה לקורסים כמו קורס Machine Learning, למרות שבשורה התחתונה הקורסים עוסקים בתהליכים אוטומטיים למיניהם. ההבדל טמון בכך שתהליכי האוטומציה מתמקדים בתהליכים של אתרים, יישומים ואפליקציות, בעוד שתחום של Machine Learning מתמקד באיסוף מידע מהעבר בכדי לחזות התנהגויות עתידיות.

 איסוף מידע מהעבר בכדי לחזות התנהגות בעתיד

במילים יותר פשוטות, קורס Machine Learning מכשיר אתכם לפתח מערכות ממוחשבות אשר אוספות מידע בכמויות גדולות מהעבר, מה שמוביל את אותן מערכות לפעול באופן עצמאי תוך כדי חיזוי של התנהגות בעתיד.

במהלך קורס Machine Learning אנחנו נלמד על היסודות של לימוד המכונה. נלמד על תאוריות ויישומים מהיום-יום, בעוד שנעמיק גם בהכרת אלגוריתמים ומודלים מתוחכמים. כל זאת, אנחנו נבצע תוך הישענות על שיטה אשר נוסדה על ידי יניב ארד, שיטת אקסטרים70.

קורס Machine Learning במתכונת 70EXTREME

שיטת אקסטרים70 מאפשרת להנות מתרגול מקסימלי ומצבירת ניסיון אמיתי בתחום של Machine Learning . במהלך הקורס אנחנו נעמיק במודול של ML LIFE CYCLE, כאשר במקביל נבין כיצד השלבים השונים במחזור החיים של יישום מבוסס לימוד מכונה, פועלים. נעבור על השלבים של ניקיון המידע, דרך הבחירה של אלגוריתם וכלה ב-״אימון״ המכונה.

מבחינת תנאי הקבלה לקורס ML, יש חובה להחזיק ברקע מקצועי או לימודי בתחומים של DATA, BI, PYTHON ועוד. אם אין לכם רקע תכנותי או פיתוחי המתאימים, לא יהיה ניתן להירשם לקורס ML, שנמשך 40 שעות אקדמיות וארך 5 ימים. אם אתם שואלים את עצמכם אם משך הזמן הזה מספיק, התשובה היא – כן. באמצעות הישענות על שיטת 70EXTREME, יניב ארד יצליח להעביר לכם את כל המידע והידע שקורס ML אמור להקנות לכם במספר מפגשים בודדים.

פרויקט גמר בסיום קורס ML

קורס Machine Learning, בסיומו, יצייד אתכם גם בפרויקט גמר שניתן להציג במקומות העבודה הפוטנציאליים שאליהם אתם מבקשים להתקבל. אם אתם בחיפושים אחרי מקום עבודה חדש, או אחרי התפתחות בתחומים הטכנולוגיים, ייתכן שקורס Machine Learning הוא בדיוק מה שיכול לפתוח עבורכם כל מיני דלתות חדשות בעולם הטכנולוגיה.

בסופו של דבר, התחומים הטכנולוגיים לא מפסיקים מלהתקדם ומלהשתפר, מה שמחייב את המפתחים השונים להתקדם יחד עם הטכנולוגיה ועולם הפיתוח. אם אתם מרגישים שלאחרונה אתם כבר לא מקבלים תשובות חיוביות מראיונות עבודה, ייתכן שזה בגלל שהמיומנויות הטכנולוגיות שלכם כבר פחות עדכניות.

יניב ארד קורס Machine Learning

אם זהו המצב, כנראה שהגיע הזמן לנקוט בצעדים ולחדד את מיומנויותיכם והיכולות שלכם. בעזרת יניב ארד ומתכונת אקסטרים70, גם אתם תוכלו להקנות לעצמכם יכולות בתחום ה-MACHINE LEARNING במספר מפגשים בודדים. חשוב לקחת בחשבון, הקורס פתוח אך ורק למגיעים עם רקע בתכנות או פיתוח, DATA וכו'. צרו קשר בכדי לקבל פרטים נוספים ואת כל המידע הרלוונטי.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן