התפתחויות טכנולוגיות בפיתוח אתרים

אין ספק, התחום של בניית אתרים לא נח, לפחות לא מבחינת התפתחותו הטכנולוגית והדיגיטלית. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם מתקדם תחום בניית האתרים. ובכדי לבנות אתרים בימינו, יש צורך להכיר עולם שלם של תהליכי אוטומציה. במיוחד אם אתם מתכננים להקים חנות אינטרנטית.

מתכננים להיכנס לתחום של בניית אתרי אינטרנט? אולי אתם כבר עוסקים בתחום, אבל מעוניינים לשפר יכולות טכנולוגיות? ככה או ככה, אתם ודאי כבר מודעים לכך שהעולם כיום הולך ונעשה יותר ויותר אוטומטי. ועל כך אחראיים כל מיני תהליכי אוטומציה, שאנחנו נתקלים בהם ביום יום שלנו. בואו ניקח את הדוגמה של חנויות אונליין הפועלות באמצעות שיטת ה-DROP SHIPPING. רגע לפני שנדבר על אוטומציה בחנויות אלו, בואו נבין לרגע מה הוא תהליך דרופ שיפינג. האם גם הוא תהליך שקשור לתהליכי אוטומציה שונים? הנה כל המידע לפניכם.

עד כמה תהליכי אוטומציה מעורבים בחיי היום יום שלנו?

תהליכי האוטומציה השונים קיימים מסביבנו, לעיתים מבלי שנשים לב אליהם. אפשר לקחת את הדוגמה של Drop Shipping, שזוהי בעצם שיטת שילוח בין ארצות. כשגולשים מחפשים אחר מוצרים לרכישה, הם בדרך כלל פונים אל דוקטור גוגל. בפועל, רוב הגולשים יעדיפו לרכוש את המוצרים שלהם דרך אתרי אינטרנט ישראלים. וכך הם לרוב יבצעו.

בעוד שהגולש רוכש את המוצר שלו דרך חנות אונליין ישראלית, לעיתים המוצר יגיע מעבר לים. זאת, מבלי שהגולש בכלל יהיה מודע לכך. השיטה של Drop Shipping למעשה מאפשרת לבעלי החנות האינטרנטית, למכור סחורה מבלי להחזיק בה פיזית. כיצד זה עובד? בצורה הבאה:

כיצד Drop Shipping עובד?

בעוד שישנן רשתות קמעונאות שונות כמו אמזון, אלי אקספרס, אי-ביי ועוד, לאותן קמעונאיות יש גם משווקים בכל העולם. מי הם המשווקים? בפועל, כל מי שמעוניין להקים חנות אינטרנטית ולמכור סחורה של הקמעונאיות.

ברגע שהגולש מבצע רכישה באתר אינטרנט ישראלי, ההזמנה נשלחת אוטומטית אל הקמעונאיות ומתבצע שילוח אוטומטי. השיטה הזו נקראת Drop Shipping, והיא קיימת בזכות תהליכי אוטומציה שונים. בסופו של יום, תהליכי האוטומציה קיימים באתרי אינטרנט ובאפליקציות, ביישומי מחשב ויישומי טלפונים, במערכות טכנולוגיות ועוד.

היכן עוד קיימים תהליכים של אוטומציה?

התהליכים של אוטומציה קיימים ביישומי מחשב, במערכות ניהול של חברות וארגונים, באפליקציות של טלפונים חכמים, באתרי אינטרנט ועוד. העולם של היום הולך יותר ויותר לכיוון של אוטומציה. אם יש לכם רקע בתחום של בניית אתרים, הגיע הזמן להעשיר את הידע בתחום האוטו'.

קורסים טכנולוגיים בתחום אוטומציה

אם אתם מעוניינים להיכנס לעולם ההייטק או לעולם הטכנולוגי, יהיה כדאי לשקול ללמוד את רזי תורת האוטומציה. בין הקורסים השונים שנלמדים אצל יניב ארד, ניתן להירשם גם לקרוס מסוג זה. בקורס אוטומציה יהיה ניתן ללמוד על התהליכים האוטומטיים השונים, שהופכים את חיי כולנו לקלים יותר.

קורסים של תהליכי אוטומציה מתאימים ל-2 קהלי יעד עיקריים. ניתן להירשם לקורס זה אם מעוניינים להיכנס לעולם הדיגיטלי והטכנולוגי. מאידך, אפשר להירשם לקורס אוטומציה אם מעוניינים לשפר יכולות טכנולוגיות קיימות. בין אם כך או כך, אתם בכל מקרה תצטרכו להגיע לקורס עם ידע מקדים בתחום של בניית אתרים, בניית אפליקציות, יישומים וכדומה. מעניין אתכם להיכנס לעולם ההייטק ולעבוד בתחומי אוטומציה שונים? מחפשים אחר קורסים טכנולוגיים להעשרת עובדי הייטק? אתם בכיוון הנכון. עכשיו רק נשאר להשאיר את הפנייה אצל יניב ארד ולקבל את כל הפרטים הנוספים.

 

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן