Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

הכשרה לעולם ההייטק

בעוד שחלקנו מתרחקים ממחשבים וטכנולוגיה כמו מאש, חלקנו האחר נושמים טכנולוגיות והייטק, גאדג'טים ומחשוב בכללי. אם אתם נמנים בין האנשים שמתעוררים בשביל טכנולוגיה, השורות הבאות בשבילכם. הנה כל מה שצריך לדעת לגבי הכשרת בוטיק לעולם ההייטק והטכנולוגי.

העולם הטכנולוגי לא מפסיק להתפתח ולהתקדם, יש יגידו בקצב שקשה לעקוב אחריו. וזו בעצם המטרה של קורסים טכנולוגיים שונים, בין אם בתחום של אוטומציה ותכנות, קורסים של בניית אתרים, אפליקציות וכדומה. בין אם המטרה היא פיתוח תוכנות, אפליקציות, יישומים או אתרים, הקורסים הטכנולוגיים מעשירים את הידע שלנו. לפיכך, קורסים טכנולוגיים מתאימים עבור מי שמעוניין להכיר את העולם הטכנולוגי וגם עבור מי שכבר שוחה בו. בין אם אתם חדשים לעולם הייטק, ותיקים בו או דורסים בו רגל, גם אתם תוכלו להעשיר את הידע שלכם בתחומי הטכנולוגיה השונים.

קורסים טכנולוגיים שבסופם משתלבים בהייטק

ישנם קורסים שונים שלאחר סיומם, יהיה אפשרי לנסות להשתלב בהייטק במגוון תחומים. אם לוקחים את הדוגמה של QA, זהו למשל תפקיד בהייטק שאפשר ללמוד אותו ספציפית ובאופן נקודתי. בעוד שמקצועות מסוימים בהייטק יצריכו לימודים של שנים, בודקי QA יכולים לעבור קורס (יחסית) מזורז של בדיקת QA ידנית.

כיום בדיקות ה-QA כבר לא לגמרי ידניות. מאחר שבדיקות ה-QA היום הן אוטומטיות וידניות גם יחד, קורס ה-QA בימינו צריך להיות מקיף יותר משנים עברו. בפועל, אפשר לשלב לימודים של אוטומציה יחד עם בדיקת QA לחסרי ניסיון בתחום.

קורסים טכנולוגיים שונים שמומלץ להכיר את שמם לפחות

בין אם אתם מעוניינים ללמוד אצל יניב ארד או אצל מדריכים אחרים, כדאי להכיר את סוגי הקורסים המוצעים כיום ב-2021. יהיה כדאי להכיר קורסים כמו DYNAMICS CRM, קורס C++, קורס DYNAMICS CRM DEV, קורס Python, Data Analysis , קורס Machine Learning וכו'.

יחד עם הקורסים שציינו כאן, אצל יניב ארד תוכלו לבחור בין קורסים של Java Script, Angular, קורס React ועוד. הקורסים הנ"ל מתאימים הן עבור אנשים פרטיים שמעוניינים לשדרג את יכולותיהם, והן עבור חברות הייטק.

קורסים לעובדי חברות הייטק

קורסים לעובדי חברות הייטק מעשירים את הידע של העובדים בכמה וכמה מונים. ויחד עם זאת, הכול תלוי במדריך שמעביר את הקורסים לאותם עובדים. תמיד יהיה עדיף להנות מיכולות הרצאה מופתיות של מדריך עם ניסיון של שנים בשטח.

כשאתם מקבלים הדרכה ממני, יניב ארד, אתם מקבלים הדרכה מיועץ טכנולוגי וארכיטקט תוכנה, איש פיתוח, מרצה ומנטור. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים בפיתוח מערכות מבוססות טכנולוגיות עדכניות, ממני תוכלו לקבל את הדרכות ההייטק האיכותיות ביותר, המעניינות והמשדרגות פלאים את יכולות העובדים בחברה.

קורסים עדכניים בהתאם לטכנולוגיות האחרונות בשוק

בין אם אתם מעוניינים להעשיר את הידע שלכם בתחום אוטומציה, או פיתוח מערכות מסוגים אחרים, אין זמן יותר טוב מאשר עכשיו. אם שנת 2020-2021 לימדה אותנו משהו אחד ברור, זה העניין של אי הוודאות בחיינו. אל תמתינו לאירוע נגיפי כלל עולמי בכדי לחולל שינוי בחייכם. אם אתם מרגישים שעולם ההייטק קורא לכם, או אם אתם רוצים להעשיר את הידע שלכם בהייטק, אין זמן יותר טוב מאשר עכשיו.

תוכלו להשאיר את פרטיכם כאן באתר שלי, יניב ארד. גם אם אינכם בטוחים בסוג הקורס שאתם מעוניינים להירשם אליו, צרו קשר. עם ניסיון מקצועי של שנים בתחומי ההייטק השונים, אני אדע כיצד להתאים לכם את הקורסים הטכנולוגיים שיקדמו את מטרותיכם.

אולי תאהב/י גם:

לימודי Java Script במודל מעשי

לימודי תוכנה הם לימודים שחייבים להתבסס על מעטפת תאורטית, אך אינם יכולים להיות מושלמים ללא תרגול מעשי. למעשה, שלב התרגול המעשי הוא השלב בו חווה

קרא עוד »

כל מה שחשוב לדעת על לימודי Java Script

  עולם התוכנה מתחלק להמון קטגוריות, שיטות תכנות ורכיבי תוכנה, אבל שתי הקטגוריות המרכזיות בעולם זה כוללות את ארכיטקטורת הלקוח וארכיטקטורת השרת. צד הלקוח הוא

קרא עוד »

קורס Machine Learning

בניגוד לתפיסה הרווחת, מפתחי תוכנה הפונים לרכישת יכולות בתחום של Machine Learning, אינם עושים זאת בהכרח כדי להפוך למפתחים dedicated בתחום הספציפי של Machine Learning,

קרא עוד »

קורס Angular – מי צריך את זה?

ובכן, בואו נתחיל עם תשובה לשאלה המרכזית ונאמר כך: אם אתם עוסקים בתחום של פיתוח תוכנה לווב או למובייל או אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום,

קרא עוד »

קורס Angular – להתקדם בקצב השוק

כמו בכל תחום מקצועי, גם בתחום פיתוח התוכנה הולכים הסטנדרטים המקצועיים ועולים ככל שעולות ציפיות המשתמשים ורמת התחכום של טכנולוגיות הפיתוח. עמידה בסטנדרטים האלה היא

קרא עוד »

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

072-3944399

תודה!

דילוג לתוכן