היכן כדאי להירשם לקורס Machine Learning?

אם אתם שואלים את עצמכם היכן כדאי להירשם לקורס Machine Learning, אתם כנראה מתלבטים בין מכללה טכנולוגית כזו לאחת אחרת. אז בואו נדבר על האופציות של הרשמה למכללות, אבל גם על האופציה של קורס לימוד מכונה עם מנטור אישי וטכנולוג מנוסה.

ישנן מכללות טכנולוגיות המפוזרות ברחבי הארץ, כאשר כל מכללה ומכללה היא בעלת סוגי התמחויות לימוד אחרים. בעוד שחלק מהמכללות מתמחות בתחומי פיתוח WEB, מכללות אחרות יתמחו בתחומים של בינה מלאכותית, MACHINE LEARNING ועוד. אנחנו מזמינים להכיר את יניב ארד, מבכירי מדריכי פיתוח ה-WEB בארץ.

מה אני צריך לדעת על קורס לימוד מכונה MACHINE LEARNING

אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום של לימוד מכונה, אתם כנראה מבינים שהעתיד הוא שם, בבינה המלאכותית. בעוד שהעולם הדיגיטלי ועולם פיתוח ה-WEB עוברים תהליכים משמעותיים של אוטומציה בשנים האחרונות, התחום של AI הולך ומתפתח גם הוא.

בפועל, קורס Machine Learning נועד עבור תלמידים המגיעים עם רקע בפיתוח. אפשרי להגיע גם עם רקע של DATA, כמו גם רקע וניסיון עם שפת PYTHON. אם יש לכם רקע בפיתוח, אבל לא רקע מהסוג הנ”ל, ניתן לברר לגבי הרשמה לקורס מזורז ללא תוספת עלות. הקורס המזורז מהווה את השלב הראשוני עבור תלמידים שאינם מגיעים עם הרקע הנדרש, אבל מגיעים עם זיקה מסוימת לתחום שלMACHINE LEARNING  או פיתוח.

במה מכללה טכנולוגית מתמה בד”כ?

אם אתם נרשמים למכללה טכנולוגית בכדי ללמוד את תחום לימוד המכונה, חשוב לזכור שהמכללה בד”כ מתמחה בדבר אחד – במסלולי לימוד שאינם לימודים אישיים אלא קבוצתיים. כמו כן, אתם צריכים לזכור שמכללות לא נוטות לסייע לתלמידים למצוא מקומות עבודה בתחום של לימוד מכונה ו-AI.

בניגוד מוחלט לאופן הפעולה של מכללות טכנולוגיות, מנטורים אישיים יספקו לכם את כל הסיוע שאתם צריכים. קורס MACHINE LEARNING עם יניב ארד, כולל גם ליווי אישי עד מציאת העבודה הנחשקת שלכם בתחום ה-AI.

מה משך הקורס של לימוד מכונה?

משך הקורס הוא אמנם 60 שעות אקדמיות (5 ימים), אבל התרגילים שאנחנו נפתור במהלך הקורס ימשיכו להיות זמינים עבורכם בענן (עד חצי שנה מסיום הקורס). בפועל, זה אומר שגם לאחר שתסיימו קורס MACHINE LEARNING, עדיין תוכלו לתרגל את החומר הנלמד בקורס.

בשורה התחתונה, ישנם המון הבדלים בין מכללות טכנולוגיות לבין מנטורים אישיים. אבל עיקר ההבדלים טמון בכך שמנטורים אישיים יהיו הרבה יותר זמינים עבורכם. אם אתם נרשמים לקורס לימוד מכונה עם יניב ארד, אתם יכולים להנות מהתמיכה והליווי המקצועי של יניב 7\24, מתי שרק תצטרכו. כמו כן, חשוב לזכור גם את תיק העבודות שלכם, שגם הוא נבנה במהלך קורס MACHINE LEARNING במתכונת אקסטרים70.

קורס MACHINE LEARNING מקנה לכם תיק עבודות מוגמר

אם אתם בכל זאת מתכוונים להירשם למכללה ולא ללמוד אצל מנטור אישי, חשוב לוודא כי במכללה תקבלו את הסיוע בבניית תיק העבודות שלכם. בסיום קורס MACHINE LEARNING יהיו בידיכם מספר פרויקטים מוגמרים, כאשר הם יהוו חלק ניכר מתיק העבודות שלכם.

כשתיגשו להתראיין למשרות נחשקות בתחומים של AI ולימוד מכונה, תיק העבודות יסייע לכם להציג את כישורי הפיתוח שלכם. ועד קליטתכם במשרה הראשונה או הבאה, יהיה לכם את הליווי הצמוד של אחד מבכירי מדריכי הפיתוח בישראל, יניב ארד. אם אתם צריכים פרטים נוספים, או מעוניינים להירשם לקורסים טכנולוגיים וקורסי פיתוח, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יניב ארד ולקבל את כל המידע הרלוונטי לכם.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

דילוג לתוכן