מה זה קורס Machine Learning ולמי מיועד?

קורס Machine Learning נקרא גם קורס לימוד מכונה, והוא אחד מהקורסים העדכניים ביותר כיום בכל מה שקשור ל-AI. עולם פיתוח ה-AI עוסק בבינה מלאכותית, כשבכל יום שעובר, עושה רושם שזהו העתיד. אם אתם מגיעים עם הרקע המתאים (נדון בו בהמשך), הקורס עשוי להוות עבורכם את כרטיס הכניסה לעולם ה-AI. בואו נכיר את הקורס, נבין מה לומדים בו ומידע נוסף.

קורס Machine Learning הוא קורס המועבר ע”י יניב ארד, אחד מהמדריכים הבכירים בארץ בעולם פיתוח ה-WEB. הקורס מועבר במתכונת שנקראת 70EXTREME, שזו מתכונת לימודים שנחשבת מזורזת מאוד ויעילה, אבל יש לציין שהיא גם אינטנסיבית. במהלך קורס Machine Learning שנלמד במתכונת זו, התלמידים כותבים המון קוד ועובדים קשה עם רעל בעיניים. הקורס מועבר על ידי יניב ארד, מרצה עם ניסיון של שנים שאינו מאמין בהקרנת מצגות יפות ובלימודים תיאורטיים. הנה מידע חשוב:

אקסטרים70 לימודי MACHINE LEARNING

עם כל הכבוד למצגות תיאורטיות, ויש כבוד, הן לא באמת מאפשרות לתלמיד להפנים ידע. הדרך להפנים ידע היא הדרך של כתיבת קוד. תכתבו קוד בבוקר, בצוהריים ובערב. אם תתעוררו באמצע הלילה, זה יהיה כדי לכתוב קוד ולתרגל תרגילים שאנחנו נלמד במהלך קורס Machine Learning.

בשלב הראשון שלו, הקורס יכלול מבוא ללימוד מכונה. במודול הראשוני הזה של מבוא ללימודי מכונה, אנו נסקור סוגי טכנולוגיות וכלים שנשתמש בהם במהלך הקורס. בשלבים הבאים של קורס Machine Learning, אנו נלמד על השלבים השונים במחזור החיים של יישום אשר מבוסס על AI. השלבים יהיו החל מניקיון של המידע, דרך בחירת אלגוריתמים וכלה באימון של המכונה.

קורס Machine Learning – מה ז”א “אימון” מכונה?

כשאנחנו אומרים “אימון”, אנחנו מתכוונים לכך שבתחום לימוד המכונה, למעשה מובילים את מערכות המחשוב לקבל החלטות עצמאיות לבד. זאת, במקביל לאנליזה וניתוח של כמויות גדולות של מידע. בזכות הזנת מידע בכמויות גדולות, המכונה בעצם לומדת כיצד לתפעל את עצמה ולספק פתרון בעיות שונות.

בין אם מה שמעניין אתכם זה קורס לימוד מכונה או קורס אחר, אנחנו ממליצים לברר מראש מה תנאי הקבלה לקורסים. במקרה זה, קורס לימוד מכונה יצריך ממכם להגיע עם רקע או ניסיון בתחום של פיתוח. כמו כן, אם יש לכם רקע וניסיון ב-DATA, BI עם רקע בתכנות, ידע בסיסי בשפת PYTHON, תוכלו להתקבל לקורס לימוד מכונה.

מה משך הקורס של לימוד מכונה?

קורס Machine Learning מועבר במשך 40 שעות אקדמיות (5 ימים) במתכונת אקסטרים70. מתכונת לימודים זו נוסדה ע”י יניב ארד, וכיום משומשת על ידי חברות פיתוח והייטק ברחבי הארץ. כמו כן, יניב הכשיר למעלה מ-7,000 מפתחים בארץ.

עם ניסיון של שנים, מאות של קורסים והכשרות של למעלה מ-150 חברות פיתוח והייטק, יניב ארד יספק לכם גם סיוע במציאת העבודה הראשונה שלכם בתחום של לימוד מכונה. תוכלו לקבל ליווי צמוד, תוך שאתם בונים את תיק העבודות שישרת אתכם בהמשך דרככם המקצועית (תציגו אותו בראיונות עבודה, אין בעיה). הידע והניסיון שמקנה קורס לימוד מכונה, הם שווי ערך לניסיון של מספר חודשים, שזה מה שרוב חברות הפיתוח דורשות.

הרשמה לקורס MACHINE LEARNING

אם אתם נותרים סקרנים וצריכים פרטים נוספים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יניב ארד ולקבל את כלל המידע הנדרש לכם. קורס לימוד מכונה מועבר באופן מקוון, במקביל לכך שהתרגילים במהלך הקורס מועלים לענן וזמינים עבורכם תמיד.

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן
צור איתי קשר עוד היום

לטיפים ועדכונים

מוזמנים לעקוב אחרי באינסטוש

דילוג לתוכן